Polska aktorka poinformowała, że jest w ciąży. Fanki są zachwycone!

Martyna Wojciechowska 20.03.2018
Karolina Gorczyca w drugiej ciąży
Fotografia: Eastnews

To wspaniała informacja!

Karolina Gorczyca podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną! W najnowszym poście na Instagramie poinformowała, że jest w ciąży. Jeszcze nie widać u niej ciążowego brzuszka, ale wygląda na to, że jest już w pełni gotowa na przyjście na świat nowego członka rodziny. Właśnie skompletowała wyprawkę.

Zobacz także: Marina nie potwierdziła plotek o ciąży. Zdradzić miało ją to zdjęcie. "Zaokrąglasz się"

Karolina Gorczyca jest w drugiej ciąży

Karolina pochwaliła się uroczym zdjęciem, na którym pokazała zabawki i akcesoria przygotowane dla swojej jeszcze nienarodzonej pociechy.

Kompletowanie wyprawki to prawdziwa przyjemność! Zwłaszcza, że już niedługo po raz drugi zostanę mamą. Wybieram bezpieczne i testowane produkty, które pięknie aranżują wnętrze.

Fanki 33-letniej Karoliny są podekscytowane tą informacją. W komentarzach pod jej najnowszym postem zasypały ją gratulacjami.

Piękna Mama. Piękne, dobre i szlachetne serce! Dużo zdrowia dla Was kochani!

Jesteś najlepsza na świecie! Gratulacje!

Przypomnijmy, że to będzie drugie dziecko Karoliny. Wraz z byłym mężem aktorka wychowuje 7-letnią Marię. Gwiazda woli zachować życie uczuciowe dla siebie, dlatego niewiele wiadomo o jej obecnym partnerze. Dołączamy się do gratulacji fanek i życzymy im wszystkiego dobrego.

Zobacz także: Czy ciążą można się "zarazić"? Brzmi absurdalnie, ale naukowcy mają zaskakującą odpowiedź na to pytanie

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów