Karolina Gilon poważnie chora. Szczere wyznanie modelki!

Julita Buczek 14.02.2020
Karolina Gilon
Fotografia: VIPHOTO/East News

Karolina w rozmowie z dziennikarzem jednego z portali zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej stanu zdrowia.

Karolina Gilon to jedna z tych gwiazd, która bardzo chętnie wrzuca do sieci swoje prywatne zdjęcia, a także utrzymuje ze swoimi fanami bardzo dobry kontakt.

Niedawno popularna modelka w rozmowie z Wideoportalem postanowiła wyznać, że od kilku lat cierpi z powodów zdrowotnych.

Karolina Gilon choruje od lat

Okazuje się, że popularna prezenterka cierpi z powodu choroby o tajemniczej nazwie SIBO. Dotyczy ona flory bakteryjnej jelita cienkiego i wiąże się z wydzielaniem nadmiernej ilości bakterii jelitowych w jelicie cienkim. Chorobie towarzyszą bóle brzucha, a także utrata wagi czy zmniejszona zdolność do wchłaniania składników odżywczych z jedzenia.

Mówiłam o tym na Instagramie, co pomogło wielu dziewczynom, bo się okazuje, że teraz bardzo dużo osób ma problemy z jelitami. Cieszę się, że o tym wspomniałam, bo dzięki mnie bardzo dużo osób poszło do lekarza. Dopiero zdałam sobie sprawę z tego, że po co ja milczałam wcześniej. Być może te osoby już wcześniej poszłyby po pomoc, gdybym mówiła też o tych swoich takich słabostkach, tych takich rzeczach, o których wcześniej nie chciałam mówić. Wielokrotnie musiałam przerwać pracę, bo to był tak ogromne bóle, ale to należy o tym poczytać. Nie chcę tutaj się rozwodzić, nie jestem lekarzem. Ale też nie chcę budować fejmu na podstawie tego, że jestem chora. Nie o to chodzi. To jest niby mała rzecz, bo ludzie chorują na cięższe choroby, aczkolwiek te dolegliwości przeszkadzały mi wielokrotnie w mojej pracy - mówiła w rozmowie z Wideoportalem Gilon.

W dalszej części wywiadu zdradziła również, że jest jej przykro, kiedy ludzie myślą, że buduje swoją popularność na chorobie.

Najgorsze jest to, że ludzie mówią: kiedyś nie było tych chorób, kiedyś nie było takich problemów, wy, gwiazdy teraz wymyślacie. Nie, po prostu jakby wszystko postępuje. Lekarze też mają coraz większą wiedzę. Pewne choroby w Polsce były nierozpoznawalne, nie były diagnozowane. Nie wiedziano, jak one się nazywają. Teraz jest dostęp do lepszych badań, bardziej ścisłych badań - wyjawiła Karolina.

Co sądzicie o takim wyznaniu celebrytki?

Zobacz także: Edyta Pazura pochwaliła się wnętrzem sypialni. Robi wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów