Znamy prowadzącą polskiej edycji "Love Island”! Kto zastąpi Karolinę Szostak?

Adrianna Kubiak 14.06.2019
Karolina Szostak
Fotografia: Instagram/@karolinaszostak

Nowe randkowe show już jesienią trafi na antenę. Kto poprowadzi program?

Program „Love Island” to nowa produkcja, która pojawi się na antenie Polsatu już jesienią. Randkowe show poprowadzić miała Karolina Szostak, jednak okazuje się, że zastąpi ją gwiazda TVN-u. Kogo zobaczymy w roli gospodarza programu?

Zobacz także: Wstrząsające wyznanie Grocholi o małżeństwie z pedofilem. "Dorota miała gorzej"

Nowe show „Love Island” – reguły programu

„Love Island” to produkcja, która na świecie cieszy się ogromną popularnością. Takiego show nie zabraknie też w Polsce. Już jesienią będziemy mogli zobaczyć pierwsze odcinku programu, w którym uczestnicy w wieku 18-35 lat przez siedem tygodni przeżywać będą wakacyjne przygody.

Show „Love Island” skierowany jest do singli, którzy pragną przeżyć romans w słonecznej Hiszpanii. Na czym polegają reguły gry? Uczestnicy zaraz po przyjeździe do luksusowej willi wybierają swojego partnera. Wszystkie wzloty i upadki sercowe śledzone są przez kamery. Dodatkowo mieszkańcy willi otrzymywać będą specjalne zadania. W każdym odcinku widzowie wyeliminują dwie osoby, na których miejsce wejdą nowi uczestnicy.

Premierowe odcinki „Love Island” zobaczymy już we wrześniu na antenie Polsatu.

Prowadząca „Love Island”

Przez długi czas faworytką na gospodarza programu była Karolina Szostak. Gwiazda pomimo świetnej figury nie zgodziła się na wystąpienie w stroju kąpielowym i zrezygnowała z propozycji producentów.

Ona jest bardzo wstydliwa i uważa, że prowadzenie show w kostiumie kąpielowym jej nie przystoi – doniósł informator "Faktu".

Producenci szybko znaleźli nową kandydatkę na prowadzącą. Według serwisu Plejada stanowisko gospodarza „Love Island” obejmie Karolina Gilon, która ma już doświadczenie przed kamerą. Gwiazda do tej pory związana była ze stacją TTV, gdzie prowadziła program „Druga Twarz” oraz „DeFacto”. Kilka lat temu sama była uczestniczką telewizyjnego show „Top Model”.

Zobacz także: Żona Siekielskiego mówi o dyskryminacji jej męża z powodu wagi!

Ten wyjątkowy projekt robi furorę! Wszystko dlatego, że na zdjęciach możemy zobaczyć gwiazdy i ich... młodsze wcielenia! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów