Karolina Ferenstein-Kraśko uratowała przyjaciół! Bohaterski czyn gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko z koniem w swojej stadninie
Fotografia: Instagram/Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko przebywa obecnie na Mazurach. Wraz z przyjaciółmi wybrała się na spływ kajakowy. Nie wszystko jednak poszło według planu. Musiała stanąć w obronie przyjaciół.

Karolina Ferenstein-Kraśko nieraz już udowodniła, że jest bardzo odważną kobietą. Swoją odwagę wykazała m.in. w programie "Agent-Gwiazdy", w którym doszła aż do finału! Teraz znów stanęła przed bardzo poważnym wyzwaniem. Tym razem jednak musiała uratować z opresji swoich przyjaciół. Jak sobie poradziła?

Zobacz także: Karolina Ferenstein-Kraśko ogłosiła rozwód! Nie taki, jakiego się spodziewacie 

Karolina Ferenstein-Kraśko ratuje przyjaciół

Karolina Ferenstein-Kraśko przebywa obecnie na Mazurach, gdzie organizuje doroczną imprezę "Mazury Equestrian Show". Jest to święto jeździectwa, które w tym roku odbędzie się w dniach 28-30 czerwca, jak zapowiada sama organizatorka, w zupełnie nowej odsłonie. 

Ferenstein-Kraśko udała się do Krainy Tysiąca Jezior nie tylko w celach służbowych. Gwiazda postanowiła również spędzić miło czas z przyjaciółmi.

Karolina wybrała się ze znajomymi na spływ Krutynią. Właśnie wtedy zdarzyło się coś nieoczekiwanego. Na ich łodzie zaczęły wpływać unoszące się na rzece ogniska. Gwiazda postanowiła od razu interweniować. 

A po godzinach pracy ratuję przyjaciół z opresji. Własnym ciałem zasłaniam ich łodzie przed, pędzącymi z prądem dzikiej rzeki Krutyni, ogniskami na wodzie! Wskakując bez zastanowienia i strachu do rwącej kipieli. P.S. Żaden z panów obecnych na wyprawie nie był zainteresowany wsparciem moich bohaterskich wyczynów - napisała Kraśko na Instagramie. 

Właśnie to ostatnie zdanie spotkało się z największym zainteresowaniem internautów. Skomentowała nawet jedna z obecnych tam koleżanek Karoliny.

Mój był zajęty kiełbasą - zażartowała.

Również internauci nie ukrywali rozbawienia całą tą sytuacją. Są pod wrażeniem poświęcenia gwiazdy. 

Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. Bo mężczyzna wymięka. 

Bo Karolina to fajna dziewczyna.

Podziwiam panią - piszą fani.

Takie zachowanie jest godne naśladowania!

Zobacz także: Edyta Górniak i Piotr Kraśko mieli romans. To, co wokalistka powiedziała teraz, nie spodoba się jego żonie

Piotr Kraśko od lat jest w polskiej telewizji. Do TVN-u dołączyła jednak znacznie później. Jak przez lata zmieniły się największe gwiazdy stacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów