Karolina Ferenstein-Kraśko staje w obronie kontrowersyjnego programu "Wracajcie, skąd przyszliście"!

Julita Buczek 24.09.2018
Karolina i Piotr Kraśko
Fotografia: Instagram @karolinaferenstein_krasko

Ferenstein-Kraśko broni kontrowersyjnego programu "Wracajcie, skąd przyszliście"!

Jeszcze zanim pojawił się w ramówce, już zaczął wzbudzać duże emocje. Nowy program "Wracajcie, skąd przyszliście" będzie można już niedługo oglądać w telewizji TVN. Nowy program ma prowadzić Piotr Kraśko!

"Wracajcie skąd przyszliście" jesienią w stacji TVN

Nowy program będzie emitowany od jesieni tego roku, a jego format będzie przypominać reality-show. W programie ma wystąpić sześciu uczestników, którzy mają różne poglądy na migrację i kryzys w Europie. Razem z Kraśką mają wyruszyć szlakiem, który pokonują uchodźcy. Program "Wracajcie, skąd przyszliście" to format, który pojawiał się już w zagranicznych stacjach, np. Australii, Belgii czy Holandii.

Zobacz także: Jak oni się zmienili! Sprawdź, jak kiedyś wyglądały największe polskie gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko broni programu męża

Program jeszcze przed premierą wzbudził wiele emocji i to w większości te niezbyt pozytywne. Większość komentujących nie mogła oprzeć się wrażeniu, że program, zamiast pomóc w nagłośnieniu problemów uchodźców, jest jedynie tanią sensacją, która ma na celu promowanie stacji. Bez komentarza całej sytuacji nie mogła zostawić żona prowadzącego Karolina Ferenstein-Kraśko.

To dla niego bardzo ważny program i porusza bardzo ważny, społeczny problem naszych czasów (...) Dobrze, że ten program powstał i na pewno pobudzi do publicznej debaty, która jest nam, Polakom, potrzebna- mówi w wywiadzie dla portalu Plejada.pl

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Pamiętasz jeszcze te gadżety? Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowych dodatków z lat 90.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów