Karolina Artymowicz na castingu do "Idola" wyglądała jak szara myszka. Teraz zaskoczyła nowym wizerunkiem

Redakcja 29.08.2017
Karolina Artymowicz
Fotografia: Youtube.com/Idol Polska

Tak spektakularnej metamorfozy w polskim show-biznesie dawno nie było. 

Kiedy w ubiegłym roku polskie media obiegła informacja, że "Idol" wraca po latach do telewizji Polsat, wielu fanów nie kryło radości. Program, który na małym ekranie zadebiutował w 2002 roku, wielu początkującym artystom otworzył drzwi do kariery i stał się ich przepustką do muzycznego świata. Nie dziwne więc, że nowa edycja wywołała wiele emocji. 

Najnowsza, piąta już edycja emitowana była od 15 lutego 2017 roku do 17 maja 2017 roku. Wygrał ją Mariusz Dyba. Drugie miejsce zajęła Karolina Artymowicz, która dziś wzbudza duże zainteresowanie, i to nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia muzyczne. Podziwiana jest również jej metamorfoza, którą przeszła od momentu pojawienia się w programie. 

18-latka pochodząca z niewielkiej wsi Charbowo koło Kłecka w województwie wielkopolskim, wielu Polaków zachwyciła swoim głosem. Na castingu rewelacyjnie wykonała utwór "Little Talks" zespołu Of Monsters and Men, a później było już tylko lepiej. Choć na castingu sprawiała wrażenie raczej szarej myszki, wraz z przejściem do kolejnych etapów, oddawała się w ręce stylistów. Czasem podczas występów wyglądała niezwykle skromnie, a czasem jej stylizacje śmiało można było zaliczyć do tych "odważnych". 

Jednak, chyba jeszcze nigdy, a przynajmniej przez okres trwania programu, nie wyglądała tak dobrze. Piosenkarka wzięła udział w festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach i pokazała charakter. Nowa fryzura, a także bardzo oryginalny makijaż sprawiły, że obok Artymowicz nie dało się przejść obojętnie. 

Karolina Artymowicz
Fotografia: ONS

Karolina Artymowicz

"Jestem silniejsza" 

Wiele wskazuje też na to, że artystka odnalazła już styl muzyczny, w którym czuje się najlepiej. Właśnie ukazał się jej teledysk do piosenki "Ptaki", którą nagrała już jakiś czas temu.

"Ptaki" każdy może interpretować na swój sposób. Pisząc ten utwór próbowałam przelać na nuty i słowa swój niepokój, jak ciężko jest porzucić role i reguły narzucone nam przez społeczeństwo, które wymaga od nas konkretnych schematycznych zachowań. Nie wyobrażałam sobie mojej płyty bez tej piosenki, uważam, że należy jej się drugie życie. Dla mnie samej jest to oczyszczenie, spowiedź… Teraz już jestem silniejsza, potrafię walczyć o swoje. Wielu z Was pewnie woli poprzednią wersję, ale dla mnie ta stworzona z Marcinem Borsem jest bardziej wartościowa - wiem, że wyznacza grubą linię na mojej osi czasu.. Zamykam pewien etap swojego życia. Mam nadzieję, że usłyszycie w tym singlu wszystkie emocje, które targały mną przez ostatnie miesiące - napisała Karolina Artymowicz na Youtube.com. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko trzymać kciuki za dalsze sukcesy. Warto też posłuchać jej nowego utworu. Brzmi dobrze :-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów