Karol Strasburger zdradził kulisy narodzin córeczki. Opowiedział o tym, jak daje sobie radę

Łucja Siennicka 27.11.2019
Karol Strasburger
Fotografia: Jakub Kaminski/East News

Karol Strasburger został ojcem! 72-letni aktor opowiedział o tym, jak wygląda jego życie po narodzinach córeczki. Czy jest tak, jak sobie wyobrażał?

Karol Strasburger został ojcem! 72-letni aktor podzielił się swoim szczęściem z mediami. Tym razem udzielił wywiadu, w którym opowiedział o kulisach narodzin dziecka. Zdradził, jak teraz wygląda jego życie i co się zmieniło. "Jesteśmy w siódmym niebie, pękam ze szczęścia" - ekscytuje się.

Karol Strasburger zdradził, jak odnajduje się w roli ojca

Karol Strasburger i jego żona zostali rodzicami. Para zbliżyła się do siebie po nagłej śmierci poprzedniej żony Strasburgera. Wszystko wskazuje na to, że aktor jest bardzo szczęśliwy w związku z młodszą o 37 lat kobietą

W zeszłym tygodniu 72-latek został ojcem! Aktor wyznał w rozmowie z "Faktem", że jego córeczka otrzymała imię Laura. Do tego zdradził kulisy porodu.

Poród przebiegł dość sprawnie, choć dla Małgosi był męczący. Nasza córeczka urodziła się zdrowa i radosna. Dostała 10 punktów w skali Apgar. Jesteśmy w siódmym niebie, pękam ze szczęścia - powiedział.

Karol był szczery i powiedział, że pierwszy tydzień z dzieckiem w domu jest trudny, jednak jego żona świetnie sobie radzi.

Małgosia jest zmęczona, prawie nie śpi. Karmi córeczkę piersią co trzy godziny, bo mała tego się domaga. Bycie w ciąży to spory ciężar i trudny okres dla przyszłej mamy. Potem okazało się, że nadchodzi poród, choć termin był za tydzień. Małgosia znosi jednak cierpienia fantastycznie i dzielnie - tłumaczy.

Nie możecie się doczekać zdjęć małej dziewczynki?

Zobacz także: Kajra pokazała się w naturalnym wydaniu. Żona Sławomira pozuje topless

Chciałbyś mieć dziecko? Sprawdź, jakim ojcem będziesz w przyszłości!

Młody ojciec trzyma na rękach swoje dziecko. Maluszek jest uśmiechnięty.
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się, jakim będziesz ojcem.

Młody ojciec trzyma na rękach swoje dziecko. Maluszek jest uśmiechnięty.

1. Dzwoni wychowawczyni twojego dziecka i skarży się na jego oceny. Jak reagujesz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów