14 mam pozowało nago na plaży. Miały ważny powód

Magdalena Barszczak 26.03.2018
karmiące mamy nago
Fotografia: Instagram.com/trinacaryphotography

Wyjątkowa sesja zdjęciowa na australijskim wybrzeżu.

Ciało kobiety po ciąży się zmienia. Tak samo jak jej psychika, postrzeganie świata czy zachowanie. Wiele pań ma problem z rozebraniem się w tym czasie. Ba, wstydzą się nawet same przed sobą, kiedy stają przed lustrem. 

Zobacz także: Artysta sfotografował 15 kobiet w trakcie orgazmu. "Nie chciałem gry, udawania"

Fotografka Trina Cary wpadła na pomysł, by oswoić kobiety ze swoim wyglądem po porodzie. 25-latka z Kanady specjalizuje się w fotografii rodzinnej. Cary podkreśla, że ważną częścią jej zdjęć jest opowiadanie historii i emocje, jakie się z nimi wiążą. Zebrała 14 świeżo upieczonych mam razem ze swoimi pociechami na australijskiej plaży. Efektem jest odważna, ale i pełna miłości sesja.

Zaprosiłam te kobiety, by wyrazić wsparcie dla każdej z nich w podróży, jaką jest bycie mamą - mówiła stacji telewizyjnej 9NEWS.

Kobiety przełamały swoje zahamowania i odważyły się wystąpić przed obiektywem zupełnie nago. Na zdjęciach zostały uchwycone także trudności związane z karmieniem piersią. Nie dla wszystkich jest to łatwe zadanie. Jedna z mam, Leilani Power wspomina, że sesja była dla niej "osobistą ceremonią". 

Od początku karmienie piersią nie było dla mnie łatwe, więc chciałam zyskać pewność siebie w tej kwestii. Dzięki tej sesji mi się to udało - opowiadała.

Zobacz także: Najlepszy fotograf ślubny pochodzi z Polski. "Odpadają pary, które pytają o ceny"

Karmiące mamy na plaży. Odważny projekt kanadyjskiej fotografki:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów