Karmi dziecko podczas jogi i chwali się tym na Instagramie. Internauci zniesmaczeni: To niemoralne

Katarzyna Leszczyńska 28.02.2018
Internautki oburzone postawą młodej matki
Fotografia: fotolia.com

Carlee Benear to amerykańska artystka. Jej profil na Instagramie wzbudza jednak mieszane uczucia wśród internautów. Niektórzy są przerażeni jej postawą.

Carlee Benear to amerykańska artystka, ale również młoda mama, której figury po ciąży mogłaby pozazdrościć niejedna kobieta. Zawdzięcza ją w dużej mierze ćwiczeniom. Carlee chętnie uprawia jogę i jest bardzo sprawna fizycznie, co można zobaczyć na jej koncie na Instagramie. Artystka chętnie publikuje fotografie przedstawiające ją jak ćwiczy i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie stojące obok niej dziecko, które w tym czasie pije mleko z piersi matki.

Zobacz także: To zachowanie księżnej Kate nie spodobało się wielu matkom. Zbyt niebezpieczne dla kobiet w ciąży?

Benear wstawia na Instagrama wiele kontrowersyjnych zdjęć oraz filmików, na których karmi dziecko piersią, przyjmując przy tym najróżniejsze pozycje jogi. Pod jej postami pojawia się wiele komentarzy. Niektórzy internauci są zachwyceni postawą matki, dla innych jednak taki obrazek jest mocno szokujący, o czym piszą w komentarzach.

Internauci krytykują matkę karmiącą podczas jogi

Wśród komentarzy pod postami Carlee Benaer pojawia się wiele komentarzy, w których internauci wyrażają zachwyt scenami, jakie mogą zobaczyć na Instagramie artystki. Wielu komentujących pisze, że jest to najsłodszy widok jaki kiedykolwiek widzieli. Są jednak również tacy, którzy uważają, że kobieta nie powinna w ten sposób karmić dziecka. Jedni twierdzą, że dziewczynka jest już na to za duża. Inni z kolei, że matka stwarza niebezpieczeństwo dla dziecka.

Czy dziecko nie jest trochę za duże na ssanie piersi? To jest przerażające.

To jest niemoralne.

Jestem zmieszana.

Trzeba przyznać, że to co artystka wyczynia podczas karmienia piersią jest niesamowite. Sprawności może pozazdrościć jej wielu z nas. Zobaczcie sami.

Zobacz także: Blake Lively po ciąży schudła 28 kilogramów. Na zdjęciu zaprezentowała nową figurę i zdradziła, jak tego dokonała

Carlee Benear z dzieckiem
Fotografia: Instagram/Carlee Benear
Carlee Benear z dzieckiem
Fotografia: Instagram/Carlee Benear

Zobaczcie w poniższej galerii, po czym poznać, że jest się gotowym na dziecko: 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów