Karierę rozpoczęła w 1990 roku w "Wiadomościach". Jak dziś wygląda 53-letnia Pieńkowska?

Katarzyna Leszczyńska 12.12.2017
Jolanta Pieńkowska w 1995 roku
Fotografia: EAST NEWS

Wygląda na swój wiek?

Jolanta Pieńkowska karierę w mediach rozpoczęła w 1990 roku, kiedy to poprowadziła po raz pierwszy wydanie „Wiadomości”. Z TVP była związana aż przez 14 lat. Oprócz serwisu informacyjnego, prowadziła również różne programy publicystyczne: „W centrum uwagi” i „Monitor Wiadomości”. Ostatnie wydanie „Wiadomości” poprowadziła w październiku 2004 roku.

Pieńkowska jest dziennikarką związaną z różnego rodzaju mediami. Po odejściu z TVP dołączyła do obsady TVN-u. Została prowadzącą „Dzień Dobry TVN”, a następnie współprowadziła z Pauliną MłynarskąMiasto Kobiet”. Potem otrzymała swój autorski program „Druga Strona Medalu”. Dziennikarka, choć w TVN-ie zajęła się nieco luźniejszą tematyką, po latach powróciła do dziedziny gospodarki. Od 2014 związana jest ze stacją TVN24 BIS.

Pieńkowska doskonale zna się na biznesie. Sama jest współwłaścicielem agencji reklamowej. Oprócz tego była redaktor naczelną miesięcznika „Mamo to ja”, a później „Twojego Stylu”. Ma za sobą również przygodę radiową. Współpracowała z trzecim kanałem Polskiego Radia. Ciekawostką jest ,że z zawodu nie jest dziennikarką, a absolwentką Wydziału Aktorskiego w warszawskiej PWST.

Przez te wszystkie lata Jolanta Pieńkowska bardzo się zmieniła. W 2003 roku wyglądała tak:

Jolanta Pieńkowska w 2003 roku
Fotografia: EAST NEWS

 Poniżej zdjęcia gwiazdy po kolei z roku 2014, 2016 i obecne. 

Jolanta Pieńkowska w 2014 roku
Fotografia: Jolanta Pieńkowska w 2014/ EAST NEWS
Jolanta Pieńkowska w 2016 roku
Fotografia: Jolanta Pieńkowska w 2016/ EAST NEWS
Jolanta Pieńkowska w 2017 roku
Fotografia: Jolanta Pieńkowska obecnie/ EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów