Kanye West zorganizował wystawę. Wybrani mogli zobaczyć to, o czym niedawno rozmawiali niemal wszyscy

Martyna Kraus 29.08.2016
Kanye West
Fotografia: East News

Pokazał na niej (dosłownie) wszystkie szczegóły słynnego już teledysku do utworu "Famous".

Nikt już chyba nie ma wątpliwości, że Kanye West jest niebywale kreatywną postacią, która chwyta się wszystkich dziedzin sztuki i designu, aby tylko poszerzyć pole swojego działania. Sławę oczywiście przyniosła mu muzyka, później nadszedł czas na własny dom mody oraz kolekcję butów sportowych, o które zabijali się ludzie na całym świecie. Kolejne kroki West chciał postawić w dziedzinie architektury wnętrz, ale Ikea nieco utarła mu nosa.

Raper nie rozpaczał jednak zbyt długo i tym razem zorganizował swoją własną wystawę sztuki. Tak jak zaplanował, tak i oczywiście zrobił - kto bogatemu zabroni? 26 sierpnia 2016 roku w Los Angeles w galerii "Blum And Poe" odbyła się sekretna wystawa zatytułowana "Kanye West. Famous 2016 Mixed media. Dimensions variable". W galerii, w której pojawili się jedynie członkowie rodziny, przyjaciele i znajomi znajomych, artysta pokazał figury woskowe leżące na ogromnym łóżku tak jak już w słynnym teledysku "Famous".

"Famous" bez famous people 

Pośród osób, które zainteresowane były oglądaniem nagich figur woskowych z bliska, oprócz żony rapera, Kim Kardashian-West, pojawiła się także jej młodsza siostra, top modelka, Kendall Jenner. Członkinie królewskiej rodziny popkultury oglądały wystawę przede wszystkim przez ekrany swoich smartfonów, non stop pozując do zdjęć, które publikowali na Instagramie i Snapchacie. Niestety Kim była jedyną osobą z 13 leżących z Kanye na łóżku w teledysku "Famous", która przybyła się na wydarzenie. Pozostali (Kanye, Kim, Taylor Swift, Caithlyn Jenner, Amber Rose, Ray J, Rihanna, Chris Brown, Donald Trump, Anna Wintour, Bill Cosby, George W. Bush) albo nie otrzymali zaproszeń, albo je zignorowali.

Co ciekawe, sam Kanye West nie pojawił się w galerii "Blum And Poe". Muzyk był w tym czasie w trasie koncertowej Saint Pablo 2016. Z pewnością był obecny jednak duchem i... twarzą, która pojawiła się na ekranie postawionym na środku sali wystawowej.

Kanye West
Fotografia: East News
Kendall Jenner
Fotografia: twitter.com/KendallJenner
Kim Kardashian
Fotografia: twitter.com/KendallJenner
Kim Kardashian
Fotografia: twitter.com/KimKardashian
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów