Kanye West zdenerwował się stylizacją Kim Kardashian. "Nie jestem już raperem, który ogląda się za takimi dziewczynami"

Łucja Siennicka 16.10.2019
Kanye West i Kim Kardashian
Fotografia: Felipe Ramales/SplashNews.com/East News

Kanye West i Kim Kardashian tworzą zgraną parę. Jednak w ich małżeństwie nie brakuje emocji. Raper poczuł się urażony stylizacją żony na MET Galę. Padły naprawdę mocne słowa.

Rodzina Kardashianów nie ma przed światem żadnych tajemnic. Od wielu lat można oglądać reality show z ich udziałem. W programie można zobaczyć członków rodziny w bardzo intymnych sytuacjach.

Ostatnio wyemitowano odcinek, podczas którego Kanye West wściekł się na żonę. Między parą doszło do ostrej kłótni. Wszystko to na oczach widzów.

Kanye West zdenerwował się na Kim Kardashian

Kim Kardashian jest ulubienicą internautów. Media śledzą każdy jej krok, a do tego gwiazda pokazuje w rodzinnym reality show, jak wygląda jej życie. Duże kontrowersje budzi także jej związek z popularnym raperem.

Jeszcze kilka lat temu Kanye wymienił jej całą garderobę. Raper narzucił żonie konkretny styl ubierania się. Okazuje się, że nagle zaczęło mu przekazać, że jego żona chętnie pokazuje swoje wdzięki.

W jednym z ostatnich odcinków reality show doszło do kłótni między małżonkami. Westowi nie spodobała się stylizacja gwiazdy na MET Galę. Do tego wpadł w szał.

Ja się zmieniłem, nie jestem już tym raperem, który ogląda się za takimi dziewczynami. A później, jak się spojrzy na moją własną żonę, pokazującą wszystko... Nie zdawałem sobie sprawy, że tak bardzo to na mnie wpływa. Jesteś moją żoną i dotyka mnie, gdy twoje zdjęcia są zbyt sexy - zaczął Kanye.

Celebrytka odpowiedziała na atak męża w agresywny sposób. Kim była oburzona, że mąż zwrócił uwagę na jej strój na dzień przez rozpoczęciem się gali.

Sprawiłeś, że jestem naprawdę przerażona. Nie chcę od ciebie tej negatywnej energii. Stworzyłeś mój wizerunek jako osoby seksownej i akceptującej siebie. A to, że jesteś właśnie w trakcie przemiany, nie oznacza, że ja jestem w tym samym miejscu, w którym ty się znajdujesz -powiedziała.

Kanye po prostu wyszedł z pokoju. Uważacie, że Kim ma rację?

Zobacz także: Kim Kardashian opublikowała zdjęcie sprzed 21 lat. Poznalibyście ją?

Śledzisz życie gwiazd? Sprawdź, czy znasz ich prawdziwe imiona!

Freddie Mercury
Rozwiąż quiz

Pseudonimy gwiazd - czy znasz prawdziwe imiona i nazwiska znanych ludzi?

Freddie Mercury

1. Freddie Mercury to światowej klasy muzyk. Czy wiesz jakie jest prawdziwie imię i nazwisko wokalisty zespołu Queen?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów