Kanye West w tle zablokowanego ekranu iPhona sprawia, że każda wiadomość ma WIĘKSZE znaczenie

Redakcja 30.09.2016
Kanye West
Fotografia: Twitter.com

Nie od dziś wiadomo, że media społecznościowe to kopalnia memów. Tam też zaczęto żartować z rapera.

Kanye West od co najmniej dwóch lat jest obiektem drwin internautów. Ludzie śmieją z jego żony Kim Kardashian, z jego śmiałych wypowiedzi na Twitterze i próśb o wsparcie finansowe, w końcu z plastikowych kozaków z jego najnowszej kolekcji. I o ile globalne żartowanie z osoby, która myśli o sobie jak o Mesjaszu (dosłownie!) jest dobrą zabawą tylko na chwilę, to codzienna dawka dobrego humoru jest o wiele bardziej cenna. 

Kanye West na ekranie blokady iPhone
Fotografia: www.twitter.com/michaellbutlerr/status/781307161305460736/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

To właśnie użytkownik Twittera @Michaellbutlerr wpadł na pomysł, jak poprawić sobie nastrój kosztem rapera. Jedyne co należy zrobić, to ustawić na tapecie telefonu jego zdjęcie z podniesionymi rękami, które zostało zrobione na prezentacji trzeciej kolekcji mody artysty w Madison Square Garden, i czekać na otrzymanie wiadomości.

Kiedy telefon jest zablokowany, całość wygląda tak, jakby Kanye West trzymał transparent z wiadomością na przykład od dziewczyny lub od rodziców. A jak wiadomo takie SMS-y nie zawsze są przyjemne. Tę tapetę można potraktować jak inspirację i kombinować z innymi fotografiami Kany'ego Westa, albo innego ulubionego (lub nie) celebryty. Na przykład Drake'a. Mała rzecz, a cieszy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów