Kanye West będzie startował w wyborach prezydenckich? Raper od dawna ma takie plany. Trump mu odpowiada

Katarzyna Leszczyńska 26.04.2018
Kim Kardashian i Kanye West
Fotografia: Instagram/Kim Kardashian West

Kanye West już kilka lat temu opowiadał o swoim zamiłowaniu politycznym. Teraz zaskoczył postami na Twitterze. Na jeden odpowiedział mu Donald Trump.

Czasami dla żartów mówimy do kogoś błyskotliwego, że powinien zostać prezydentem. Ciekawe, czy kiedykolwiek takie słowa usłyszał Kanye West. Niezależnie od powodu, raper zaskakuje ostatnio coraz to nowymi pomysłami. Niedawno postanowił napisać książkę. Teraz opublikował enigmatycznego twitta, w którym znalazła się tylko jedne liczba: "2024".

Zobacz także: Kim Kardashian wyznała kim byłaby, gdyby nie była sławna. "Jestem tym niesamowicie zafascynowana"

Kanye West od kilku lat otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do polityki. Raper już od dawna zgłasza chęć wzięcia udziału w wyborach. Początkowo miał to być rok 2020. Sądząc po najnowszym wpisie gwiazdora na Twitterze, jego plany polityczne sięgają dopiero wyborów prezydenckich w 2024 roku. Niemniej i tak stało się to powodem do wywołania dyskusji na skalę światową.

Trump dziękuje Westowi

Po poście Westa na Twitterze rozgorzała dyskusja. Zawiedzeni fani smucili się, że ich idol dopiero w 2024 roku zdecyduje się wejść do świata polityki. Innych zainteresowały poglądy rapera. W pewnym momencie West opublikował twitt, w którym wyznał miłość… Trumpowi!

Nie musisz zgadzać się z Trumpem, ale tłum nie może sprawić, żebym go nie kochał. Obaj jesteśmy smoczą energią. On jest moim bratem. Kocham wszystkich. Nie zgadzam się ze wszystkim, co ktokolwiek robi. To czyni nas indywidualistami. I mamy prawo do niezależnego myślenia – napisał West.

Słowa rapera spotkały się z szybką reakcją głównego zainteresowanego, czyli Donalda Trumpa, który jest bardzo aktywny na portalach społecznościowych. Obecny prezydent Stanów Zjednoczonych zdecydował się podziękować za słowa Westa.

Dziękuję Kanye, to bardzo miłe.

Cała sytuacja chyba nie do końca spodobała się żonie Westa, Kim Kardashian, która oficjalnie nie popiera prezydentury Trumpa. Zaniepokojona tym, że słowa jej męża mogą być źle zrozumiane, postanowiła interweniować. Pod jej wpływem Kanye postanowił sprostować dotychczasowe wypowiedzi.

Moja żona właśnie do mnie dzwoniła i chciała, żebym to wszystkim wyjaśnił. Nie zgadzam się ze wszystkim, co robi Trump. Nie zgadzam się w stu procentach z nikim oprócz mnie – wyjaśnił raper.

Zobacz także: Donald Trump znów stał się obiektem żartów. I to za sprawą taśmy klejącej

Ciekawe, czy Kim zrobiła mu awanturę, skoro zdecydował się zamieścić tego twitta. Z pewnością, jeżeli planuje robić karierę polityczną, nie powinien tak otwarcie popierać swojego kontrkandydata.

Zobaczcie w poniższej galerii mural z Donaldem Trumpem i nagą Kim Kardashian:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów