Zobaczyła swoje zdjęcie i postanowiła schudnąć. Zrzuciła 20 kg. Jak wygląda teraz?

Anna Respondek 23.02.2018
Kamila Saganowska
Fotografia: Instagram/befitwithkama

Kamila Saganowska w krótkim czasie straciła 20 kilogramów. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swojej przemianie.

Kamila Saganowska jest żoną piłkarza i byłego reprezentanta Polski, Marka Saganowskiego. 35-latka po dwóch ciążach nie potrafiła zmobilizować się do zmiany i zadbania o swoje zdrowie. Przełomowym wydarzeniem okazały się zdjęcia zamieszczone na jednym z portali plotkarskich. Kobieta zobaczyła tam siebie i wtedy stwierdziła, że czas zawalczyć o zdrowsze życie. 

Zobacz także: Czy można schudnąć bez rygorystycznej diety? Wystarczy zastosować jeden trik

Ostatnio Saganowska pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swojej spektakularnej przemianie. W krótkim czasie 10 miesięcy straciła 20 kilogramów, jednak zmieniła się nie tylko jej sylwetka, ale także sposób myślenia i całe życie. 

Teraz czuję, że żyję. Połączyłam zdrowy styl życia i swoją metamorfozę ze stylem życia i pracą. Jestem nie do zatrzymania. Zrobiłam kursy trenera personalnego - powiedziała. 

Saganowska
Fotografia: Instagram/befitwithkama

Kamila Saganowska - metamorfoza

Saganowska przyznała, że od dłuższego czasu czuła się ze sobą źle. Jednak dzięki swojej walce i doświadczeniu może teraz pomagać innym kobietom. Jak twierdzi, jej metamorfoza mogła trwać krócej, gdyby nie momenty załamania. Choć jak przyznaje, one także są potrzebne. 

Trenowałam rok czasu, walczyłam ze swoimi słabościami dzień w dzień, to była ciężka praca. Pękałam nieraz, wydaje mi się, że moja metamorfoza dosyć długo trwała, bo schudłam ponad 20 kilogramów w rok. Mogła trwać krócej, gdybym z tych torów nie zbaczała. Ale to nie jest tak, to naprawdę długi proces w głowie - zapewniła. 

Dziennikarka postanowiła zapytać Saganowską o zdjęcie, które skłoniło ją do zmiany. Trenerka przyznała, że cieszy się, że je zobaczyła, ponieważ gdyby nie ono, jej życie nadal wyglądałoby tak jak wcześniej.

Spojrzałam na siebie z innej strony. Ja siebie taką nie widziałam, mój mąż nigdy nie mówił, że wyglądam nieatrakcyjnie, za grubo. Być może to miał być taki przypadek, że zobaczyłam to zdjęcie. Potem zadzwoniła do mnie koleżanka, zaczęłyśmy rozmawiać na temat odchudzania, na temat trenera personalnego i ona powiedziała: "może spróbuj z trenerem personalnym, mam fajnego, mogę ci polecić". Od tego się zaczęło - wyznała. 

Saganowska przez 10 lat zajmowała się domem, teraz jej celem jest pokazanie dzieciom, że kobieta może być też szczęśliwa przez to, że spełnia się zawodowo.

Zobacz także: Trenerka zdradziła sposób na jędrne pośladki. Zdjęcia "przed" i "po" robią wrażenie

Saganowska1
Fotografia: Instagram/befitwithkama
Saganowska123
Fotografia: Facebook/Kamila Saganowska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów