Gwiazda TVN-u trafiła do szpitala! Obawia się koronawirusa

Julia Pandecka 13.03.2020
Kamila Kamińska w jeansach i czarnej marynarce
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Koronawirus przeraża wszystkich, również gwiazdy. Aktorka znana z serialu TVN-u trafiła do szpitala i obawia się wirusa. Napisała o tym post.

Kamila Kamińska to aktorka znana szerszej publiczności głównie z serialu "Zakochani po uszy", który emitowany jest na antenie TVN7. Grała jednak także w takich produkcjach jak "Listy do M." oraz "Najlepszy". Teraz podzieliła się ze swoimi fanami przerażającym wpisem na swoim koncie na Instagramie. Okazuje się, że 31-letnia aktorka kilka dni temu trafiła do szpitala! Nadal w nim przebywa, a jej pobyt w szpitalu wiąże się z kwarantanną.

Zobacz także: Robert Lewandowski apeluje do swoich fanów w związku z koronawirusem. "Docierają do nas różne informacje"

Kamila Kamińska trafiła do szpitala! Obawia się koronawirusa

Kamila Kamińska 8 marca trafiła do szpitala na warszawskiej Pradze. Tam przeszła operację wyrostka robaczkowego.

Okazuje się, że mimo tego, iż jej pobyt nie był związany z koronawirusem, musi być poddana kwarantannie

Pozdrawiam ze szpitalnej pooperacyjnej "kwarantanny". Dobra. Okazuje się jednak, że pandemia to nie przelewki. Trochę prawdy obok wirtualnej mielonki. W szpitalu leżę od 8 marca. Spokojnie, to nie koronawirus! Ręce myjemy tu tak często, że aż robią mi się pomarszczone opuszki, a żel antybakteryjny idzie w ruch przy każdej możliwej okazji, telefon czyszczę też - napisała.

Aktorka podjęła też temat izolacji, na którą każdy z nas obecnie, w miarę możliwości, się decyduje. 

Zobaczymy, co przyniosą następne dwa tygodnie - czy jesteście gotowi na odpoczynek w domu? Na dobrowolną autoeliminację z życia towarzyskiego? Na dyscyplinę, spotkanie z samym sobą i najbliższymi? Czujność na siebie nawzajem, ale bez nadmiernego strachu? Zaczynam myśleć, że to wyzwanie może nas zmienić. Zmienić coś w nas. Zmusza do zatrzymania się. Życzę Wam Zdrowia i pięknych owoców tego czasu - dodała. 

Coraz więcej gwiazd namawia fanów na stosowania się do wytycznych wskazanych przez ministrów. Warto brać z nich przykład! 

Zobacz także: Wojtek Szczęsny zabrał głos w sprawie koronawirusa! "Nie lekceważcie tego wirusa"

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów