Kamil Stoch poznał żonę w wyjątkowych okolicznościach. Oświadczyny? To dopiero historia

Anna Respondek 15.01.2018
Kamil Stoch
Fotografia: Instagram/kamilstochofficial

Potwierdza się powiedzenie, że "kto się lubi, ten się czubi". 

Kamil Stoch był ostatnio na ustach wszystkich. Nie tylko wygrał Turniej Czterech Skoczni, ale także podczas Gali Mistrzów Sportu otrzymał tytuł "Najlepszego sportowca 2017 roku". Nagrodę za niego odebrała jego żona, Ewa, która zachwyciła swoim wyglądem i skromnością. Sportowiec bez wahania przed milionami widzów wyznał jej miłość i podziękował za to, że jest. 

Z filmu dokumentalnego dotyczącego życia Stocha nakręconego przez Eurosport  można się dowiedzieć, że Kamil zakochał się w przyszłej żonie jeszcze w szkole, jednak dwa lata starsza Ewa nie zwracała na niego uwagi. Pierwsza okazja do porozmawiania trafiła się w 2006 roku podczas skoków w Planicy, gdzie żona skoczka pojawiła się w roli reporterki. Jak ujawnia w "Rzeczpospolitej" Krzysztof Rawa, Kamil był niezwykle zdeterminowany i za wszelką cenę chciał zwrócić jej uwagę. 

Wiedziony instynktem nie zrobił nic mądrego, capnął dziewczynę za plecy, huknął jeszcze w ucho na przestrach dla lepszego efektu. Spowodował morderczą chęć oddania uderzenia, w końcu Ewa w SMS Zakopane trenowała azjatyckie sporty walki, ale swoje osiągnął, został zauważony. Zaczęli spacerować we dwoje - opowiada dziennikarz.

Trzy lata po tym wydarzeniu Kamil postanowił oświadczyć się ukochanej w centrum Kranjskiej Góry. Para w filmie dokumentalnym ujawniła, jak wyglądały te wyjątkowe chwile. 

Zrobiłeś to tutaj, przy wszystkich - pokazuje Ewa Bilan-Stoch, wskazując na środek ulicy. Wszędzie było wtedy błoto, roztopiony śnieg, a Kamil postanowił w tym wszystkim uklęknąć. Na plaży byłoby ci wygodniej - stwierdziła.

Okazało się, że sportowiec niewiele z tego pamięta. A opowieścią żony był prawdziwie zdziwiony.

Naprawdę? Byłem pewien, że gdzieś się schowaliśmy. Poświęciłem swoje jedyne spodnie i zrobiłem przed nią telemark - wyznał. 

Zobacz także: Stoch nerwowo reaguje na pytanie dziennikarza

stochk
Fotografia: Instagram/kamilstochofficial
stochk12
Fotografia: Instagram/kamilstochofficial
stochk1
Fotografia: Instagram/kamilstochofficial
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów