Kamil Stoch przerwał wywiad i wyszedł ze studia norweskiej telewizji. Zirytowało go jedno pytanie

Anna Respondek 20.02.2018
Kamil Stoch
Fotografia: Youtube/TVNorge

Prowadzący starał się wkręcić Kamila Stocha. Skoczek postanowił pokazać, co o tym sądzi. 

Minione dni były wyjątkowo emocjonujące dla wszystkim miłośników sportu. Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang Kamil Stoch zdobył złoty medal na dużej skoczni. To nie jedyna wygrana Polaków, którzy w skokach drużynowych zajęli trzecie miejsce. 

Zobacz także: Kamil Stoch opowiedział o tym, jak udało mu się zdobyć żonę

Stoch traktowany jest przez ludzi jak bohater narodowy, dlatego właśnie internauci zareagowali wyjątkowo krytycznie na to, co ostatnio spotkało skoczka. Przed wylotem na olimpiadę Stoch został zaproszony do norweskiego programu "Emil i OL'. Podczas swojego występu miał opowiedzieć o idealnym skoku. Aby zwizualizować słowa Kamila, na ekranie w studiu pojawiały się różne zdjęcia i filmy ze skoczni narciarskich. Niestety tak było tylko do pewnego momentu, gdyż nagle na ekranie zaczęto wyświetlać prywatne nagrania prowadzącego.

Norweski dziennikarz tłumaczył, że to przypadek, jednak ewidentnie chodziło o wkręcenie Stocha. Ta sytuacja nie do końca spodobała się Kamilowi, który postanowił przerwać swój występ i opuścić studio. Z całej sytuacji wybrnął z niezwykłą klasą.  

Przepraszam, ale nie mogę tego dokończyć. Nie w ten sposób - powiedział z uśmiechem i wyszedł. 

Internauci o występie Kamila Stocha

Choć internauci przyznali, że lubią jak ktoś jest wkręcany, w tym przypadku ich zdaniem żart wyjątkowo się nie udał. Pod wideo pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. 

Generalnie lubię, jak ktoś kogoś wkręca, ale to było po prostu słabe.

To miało być śmieszne czy co? Strata czasu.

Dziecinne i głupie - pisali. 

A Wy, co sądzicie o tym żarcie?

Zobacz także: Kamil Stoch wyznał miłość żonie przed milionami widzów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów