Kamil Sipowicz wspomina związek z Korą. "Od początku ukrywaliśmy nasz romans. Nikt nie wiedział"

Łucja Siennicka 08.11.2019
Kamil Sipowicz i Kora
Fotografia: VIPHOTO/East News

Kamil Sipowicz udzielił szczerego wywiadu "Wysokim Obcasom", w którym opowiedział o początkach relacji z Korą. Dodatkowo zdradził, że przez wiele lat ukrywali swój związek.

Kamil Sipowicz i Kora byli parą przez wiele lat, chociaż ślub wzięli dopiero w 2013 roku. Tworzyli zgraną parę w życiu prywatnym i artystycznym. Ostatnio Sipowicz udzielił szczerego wywiadu "Wysokim Obcasom", w którym opowiedział o trudnych początkach relacji z ukochaną. Niektóre fakty są szokujące.

Kamil Sipowicz udzielił szczerego wywiadu "Wysokim Obcasom" i opowiedział o Korze

Pamięć o Korze nie przemija. Ostatnio jej mąż udzielił wywiadu "Wysokim Obcasom", w którym opowiedział o początkach znajomości z artystką i trudnej relacji. Wyznał, że przez wiele lat ukrywali swój romans.

Nikt nie wiedział. Moi najbliżsi przyjaciele nie wiedzieli. Oczywiście domyślałem się, że Szymon jest moim synem - powiedział.

Para spotkała się w latach 70., gdy Kora była jeszcze żoną Marka Jackowskiego. Mąż artystki, która była ikoną muzyki, przyznaje że dopiero po jej śmierci odważył się zajrzeć do jej zapisków.

Szanowaliśmy swoje granice - podkreśla.

Sipowicz przyznał, że w notatkach Kory znalazł wiele interesujących materiałów. W tym niepublikowane wersje jej najsłynniejszych piosenek, jak "Kocham Cię, kochanie moje".

Jak podaje Onet - w rozmowie pojawił się także temat początku związku słynnej pary. Okazuje się, że nie był on łatwy. 

Poznaliśmy się, gdy Kora była mężatką i miała już dziecko. To nie był łatwy początek. Mimo że byłem hipisem, nie brałem udziału w żadnej hipisowskiej wolnej miłości. Kora była moją pierwszą kobietą - powiedział szczerze.

Dodaje, że od początku ukrywali swój romans. 

Byłem blisko Kory, jej rodziny, czułem z Szymonem wyjątkową więź. A potem przenieśli się z Markiem do Krakowa, w pewnym momencie Marek się o nas dowiedział. Przede wszystkim Szymon się dowiedział. Miał wtedy dziesięć lat. Kora wszystko mu wyjaśniła. Zrozumiał. Nie miał nigdy żalu do matki - podsumował.

Wiedzieliście o tym?

Zobacz także: "Ania przechodzi na bezalkoholowe", czyli marki promują się na ciąży Anny Lewandowskiej

Kora była ikoną polskiej muzyki! Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać teledyski innych artystów.

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz polski teledysk po jednym kadrze? Średni wynik to 5 punktów

Teledysk
Fotografia: YouTube/Paweł Domagała

1. Ten teledysk ma już ponad 50. milinów wyświetleń. Mowa o piosence:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów