Kamil Sipowicz opublikował nieznane zdjęcia Kory. Chwytają ze serce

Kora na nieznanych zdjęciach.
Fotografia: Michal WARGIN/East News

Kamil Sipowicz opublikował kilka nieznanych do tej pory zdjęć Kory. Fani ze smutkiem wspominają zmarłą wokalistkę.

Kamil Sipowicz rzadko publikuje zdjęcia na swoim profilu na Intagramie, teraz jednak postanowił to zrobić. Pokazał obserwatorom mnóstwo fotografii z prywatnych zbiorów. Na wielu z nich znajduje się zmarła w 2018 roku wokalistka Olga Jackowska, znana publiczności jako Kora.

Kamil Sipowicz publikuje zdjęcia Kory

28 lipca minął rok od śmierci wokalistki. Fani zespołu Maanam wciąż nie mogą pogodzić się z tą stratą. Kora uznawana była za ikonę polskiego rocka. Zmarła w wieku 67 lat z powodu choroby nowotworowej.

Kamil Sipowicz do tej pory z bólem wspomina Korę. Przez wiele lat była jego partnerką. To właśnie on towarzyszył artystce w ostatnich chwilach.

Jest trudno. Bardzo trudno. Z bliskimi mi ludźmi podejmuję działania, które są związane z Korą, jej dorobkiem i ideami. To nieco łagodzi wszystkie złe myśli - mówił Sipowicz w wywiadzie dla "Vivy!".

Opublikowane teraz zdjęcia Kory przypominają, jaką była osobą - uśmiechniętą, odważną i pełną życia. Mimo trudnych doświadczeń z dzieciństwa, znalazła w sobie siłę, by tworzyć. Jej utwory są ponadczasowe.

Zobacz także: Michał Szpak oddał wspaniały hołd Korze. W Sopocie wykonał cover Maanamu

Która piosenka opisuje twoje życie? Czy jest to utwór Kory?

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów