Kamil Sipowicz chce w wyjątkowy sposób uczcić pamięć Kory. Marzy o muzeum wokalistki

Kora Jackowska - powstanie muzeum gwiazdy?
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER/East News

Kamil Sipowicz chciałby w wyjątkowy sposób uczcić pamięć Kory. W rozmowie z podcastem "Dwa Światy" zdradził, że marzy o powstaniu muzeum wokalistki.

Kamil Sipowicz gościł niedawno w jednym z odcinków podcastu "Dwa Światy". W trakcie wywiadu opowiedział o jego wspólnym życiu z Korą Jackowską. Zdradził również, że jego marzeniem jest stworzenie muzeum Kory.

Kamil Sipowicz chciałby, żeby powstało muzeum Kory

W muzeum stworzonym na cześć Kory Jackowskiej mogłyby się znajdować stroje sceniczne oraz prywatne pamiątki po artystce. Kamil Sipowicz ma nadzieję, że taka inicjatywa zostanie poparta przez instytucje państwowe, które wesprą realizację projektu.

Ponadto mąż Kory chciałby, aby powstało muzyczne wydarzenie na pamiątkę zmarłej wokalistki. Polski festiwal Kory byłby, zdaniem Sipowicza, okazją dla młodych wokalistów, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności. Oba pomysły z pewnością przypadną do gustu fanom artystki i jej twórczości.

Kamil Sipowicz przyznał w podcaście "Dwa Światy", że w Polsce powstaje teraz dużo dobrej muzyki. Jego zdaniem coraz częściej artyści zwracają uwagę na jakość produkowanych utworów, przede wszystkim świetne teksty i lepszą aranżację muzyki. Mąż Kory twierdzi, że właśnie przez to coraz więcej młodych ludzi wybiera się na koncerty rodowitych wokalistów.

Zobacz także: Zobaczcie, jak TVP uczci pierwszą rocznicę śmierci Kory! Poruszający gest

Która piosenka Britney Spears opisuje twoje życie miłosne? Możesz być mocno zaskoczony wynikiem!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne
Rozwiąż quiz

Która piosenka Britney Spears opisuje twoje życie miłosne? Sprawdź to!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne

1. Czy jesteś teraz w związku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów