Kamil Durczok chudnie w oczach! Zdobył się na szczere wyznanie: "Jestem alkoholikiem"

Julia Pandecka 14.01.2020
Kamil Durczok uśmiechnięty w garniturze
Fotografia: Leszek Kotarba/East News

Kamil Durczok powrócił na Twittera. Dziennikarz w ostatnim czasie bardzo schudł. Teraz postanowił wyznać całą prawdę na swój temat i przyznał się do alkoholizmu.

Kamil Durczok w ostatnim czasie miał wiele problemów osobistych. Dziennikarz w związku z tym zniknął na jakiś czas z mediów. Teraz jednak postanowił wrócić i to w naprawdę mocny sposób. W sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia Kamila Durczoka, na których widać, że dziennikarz ostatnio bardzo schudł. Powrócił także na Twittera, na którym zamieścił kilka niezwykle osobistych wpisów. W jednym z nich Kamil Durczok przyznał, że zmaga się z chorobą alkoholową.

Zobacz także: Wojewódzki żartuje z Durczoka na Instagramie. Przesadził?

Kamil Durczok bardzo schudł! Wyznał, że jest alkoholikiem

Kamil Durczok od dłuższego czasu nie był aktywny na portalach społecznościowych. Teraz wrócił i zaskoczył wszystkich.

Na jego koncie na Twitterze pojawiły się bardzo osobiste wpisy. Przede wszystkim wyznał, że teraz zamierza podać wszystkim prawdę na swój temat.

Wróciłem. Polityka trzymania mordy na kłódkę, tylko dlatego, że ktoś w prokuraturze, wysoko, w samej Warszawie, może mi utrudnić życie, to durna polityka. Dzień dobry kochani. Dostaniecie to, co jestem wam winien. Dostaniecie prawdę. Dzięki, że jesteście - napisał dziennikarz.

W kolejnym swoim wpisie Kamil Durczok zdobył się na jeszcze odważniejsze słowa i przyznał, że zmaga się z chorobą alkoholową.

Z tego nigdy się nie wytłumaczę. Choroba alkoholowa to potwór. Atakuje, kiedy uważamy się za wszech silnych. I pokazuje, że nie ma mocnych. Jestem alkoholikiem. Nie piję 4 miesiąc - przyznał dziennikarz.

Zobaczcie sami, jak dziś wygląda Kamil Durczok.

Zobacz także: Kenny Dunn od trzech lat nie tknął alkoholu. Pokazał, jak zmieniło się jego ciało

Kamil Durczok w garniturze w sądzie w grudniu 2019
Fotografia: KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

Nie tylko alkohol i narkotyki potrafią uzależnić. Również produkty spożywcze! Na te lepiej uważaj.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów