Kamil Bednarek podkochiwał się w znanej aktorce. Muzyk zdobył się na szczere wyznanie

Kamil Bednarek w jeansowej koszuli i okularach przeciwsłonecznych
Fotografia: Instagram/Kamil Bednarek

W dzieciństwie często pałamy sympatią do znanych osób. Swoją wielką idolkę pod względem urody miał Kamil Bednarek. Podkochiwał się w gwieździe z lat 90.

Kamil Bednarek zasiadł w jury 10. edycji "The Voice of Poland". Muzyk do tej pory mało mówił o swoim życiu prywatnym. Teraz jednak, podczas nagrań do talent show, uchylił nieco rąbka tajemnicy. W ostatnim odcinku programu TVP Kamil zdecydował się na szczere wyznanie. Okazuje się, że przed laty był zakochany w bardzo popularnej aktorce! Z resztą wydaje nam się, że nie tylko on pałał do niej ogromną sympatią jako dojrzewający chłopiec.

Zobacz także: Kamil Bednarek wyznał, że jego największy przebój powstawał w cierpieniu. "Straciłem kogoś ważnego"

Kamil Bednarek podkochiwał się w znanej aktorce

Godziny spędzone na planie zawsze są idealną okazją do tego, żeby trochę powspominać. Właśnie tak stało się w przypadku Kamila Bednarka.

Muzyk na planie "The Voice of Poland" zdecydował się przyznać do miłości z dawnych lat.

Byłem zakochany kiedyś w Natalii Oreiro. Ja cię kręcę... - zdradził Kamil.

Jego wyznanie stało się powodem do wspominania na planie argentyńskiej telenoweli. Wszyscy bowiem doskonale pamiętamy z dzieciństwa serial "Zbuntowany Anioł", w którym Natalia Oreiro zagrała główną rolę, Milagros. Aktorka zaśpiewała wówczas piosenkę "Cambio Dolor". Tym samym na planie Margaret postanowiła zagrać fragment tego utworu, a Michał Szpak ułożył do niego układ taneczny. I właśnie za takie chwile uwielbiamy "The Voice of Poland"

Zobacz także: Kamil Bednarek o najważniejszych kobietach w swoim życiu. Kim są?

Uwielbiasz śpiewać? A może często wybierasz się na karaoke? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi "tak" - to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, z którą polską piosenkarką powinieneś zaśpiewać na karaoke.

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów