Kamienna twarz zdradzającego kontra łzy zdradzanej. To wideo poruszyło świat

Redakcja 28.02.2017
The Scene
Fotografia: www.youyube.com

Intymna rozmowa byłych partnerów została obejrzana ponad 5 milionów razy. 

Od Walentynek ta para byłych kochanków z USA wzbudza wiele emocji w mediach społecznościowych.

Wszystko zaczęło się od tego, że Leonard opowiedział o swoich zdradach. Teraz twierdzi, że czuje, że jest najbardziej znienawidzonym człowiekiem w Stanach Zjednoczonych. Jednocześnie, nie chowa się w cień i korzysta z zainteresowania swoją osobą - zdobywa popularność jako Honest Bae (Szczery Ukochany).

Jego była partnerka Kourtney zaprosiła go do wzięcia udziału w nagraniu dla serwisu "The Scene". Internauci zachwycają się jej urodą i nazwali ją Hurt Bae (Zranioną Ukochaną). Dziewczyna w kilka dni zyskała kilka tysięcy obserwatorów w mediach społecznościowych.

Leonard
Fotografia: YouTube.com

"Zrobiłem wszystko."

Terapia na oczach milionów

Kourtney w ramach terapii postanowiła skonfrontować się ze swoim byłym chłopakiem i jednocześnie najlepszym przyjacielem Leonardem. Trzy lata po zerwaniu mężczyzna odpowiedział na wszystkie krępujące pytania - z iloma kobietami spał i dlaczego to robił. Szczerość i opanowanie 23-latka zabolała nie tylko Kourtney, ale także widzów.

Wydaje się, że gdyby mógł cofnąć czas, zachowałby się podobnie - nie mógłby powstrzymać się przed skokami w bok. Kourtney i Leonard prowadzili szczerą rozmowę przed kamerami przez około godzinę. Montażyści skrócili ją do sześciominutowego filmu, z którego wynika, że mężczyzna zdradzał tak wiele razy, że nie jest w stanie tego zliczyć. 

Kourtney wiedziała o niewierności swojego chłopaka. Jednak zamiast działać, wolała całymi nocami płakać w poduszkę. Dlatego Leo myślał, że daje mu tym samym przyzwolenie na rozwiązłość. Zastanawiał się, dlaczego nie odeszła. Kiedy o to zapytał, usłyszał, że przecież był jej najlepszym przyjacielem.

Kourtney
Fotografia: YouTube.com

Miłość jest ślepa

Kiedy byli parą, Leonard zapewniał Kourtney, że wiadomości od innych kobiet są pomyłką, a przyłapany na gorącym uczynku obiecywał poprawę. Dziewczyna w końcu nie wytrzymała i zerwała z chłopakiem. Celem eksperymentu było poddanie pod osąd internautów, kto był tym złym i winnym patologii w związku.

Użytkownicy sieci jak zwykle okazali się niezawodni i niemal jednogłośnie wzięli stronę Kourtney. Po kilku dniach Leonard wziął udział w kolejnym filmie - już jako Honest Bae i opowiedział, jak zmieniło się jego życie po publikacji filmu "The Scene", który wyświetlono już prawie 5 milionów razy. 

Jestem najbardziej znienawidzonym mężczyzną w Ameryce, ale przyrzekam, że się zmieniłem – powiedział w wywiadzie dla "Fame Magazine". - Jestem chodzącym memem. Kiedy wideo wypłynęło do sieci, zadzwoniła do mnie matka, która była bardzo zawiedziona moim zachowaniem, pytała jak mogłem. Świat nie pozwoli mi już dopuścić się zdrady

Niestety, nie wyglądał przy tym na zmartwionego. Wręcz [rzeciwnie - wydaje się, że ta niekoniecznie pozytywna sława spodobała mu się i chętnie z niej korzysta.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów