Kalczyńska pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Co za figura!

Malwina Wasilewska 10.06.2019
Anna Kalczyńska
Fotografia: Instagram.com/annakalczynska

Takiej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka.

Mimo że Anna Kalczyńska jest bardzo zapracowaną mamą, zawsze znajdzie czas na wakacje. Ostatnio prezenterka Dzień Dobry TVN pochwaliła się zdjęciem, na którym pokazała swoją imponującą sylwetką. Internauci są pod ogromnym wrażeniem.

Anna Kalczyńska na wakacjach w bikini

Choć Anna Kalczyńska ma 43 lata i 3 porody na koncie, nadal może pochwalić się figurą nastolatki. Jej przepis na szczupłą sylwetkę to odpowiednio zbilansowana dieta. Prezenterka często korzysta z cateringów dietetycznych, a poza tym stawia na aktywność fizyczną.

Wcale nie wyglądam aż tak dobrze. Bywam na dietach cateringowych. To wspaniały pomysł, by zadbać o siebie. Ale podstawą jest sport. Zaczęłam dbać o swoje ciało może nawet nie pod kątem dbania o linię, ale głównie o siłę mięśni. (...) Sport jest konieczny do tego, by mieć energię, być pozytywną osobą! - powiedziała w zeszłym roku w rozmowie z magazynem "Viva!".

Zdjęcie Kalczyńskiej wskakującej do basenu zrobiło ogromną furorę w sieci. Obserwatorzy Anny są zachwyceni jej niesamowitą figurą:

Figura nieziemska. Piękna Pani Ania ❤

Super figurka.

Żyleta.

Jeśli szykujecie się do sezonu bikini i chcecie zgubić kilka kilogramów, to ujęcie Kalczyńskiej stanie się dla was najlepszą motywacją!

Anna Kalczyńska to jedna z gwiazd TVN-u. Stacja istnieje już od ponad 20 lat! W tym czasie niektóre jej twarze bardzo się zmieniły.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów