Kalczyńska ujawniła termin porodu Mołek. Prezenterka się wkurzy?

Magdalena Barszczak 02.05.2018
Magda Mołek i Anna Kalczyńska
Fotografia: EAST NEWS

Dziennikarka powiedziała o dwa słowa za dużo?

Magda Mołek słynie z tego, że chroni swoją prywatność, a media to szanują. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, kiedy ciężarna prezenterka pożegna się z "Dzień Dobry TVN" i zrobi sobie przerwę w pracy. Teraz jeszcze więcej ujawniła jej redakcyjna koleżanka Anna Kalczyńska.

Zobacz także: Magda Mołek znika z "Dzień Dobry TVN". Zaskakujący duet na antenie

Mołek ponad tydzień temu oświadczyła, że wybiera się na urlop macierzyński. Brzuszek prowadzącej program śniadaniowy jest już spory, prezenterka nie zdradziła jednak, kiedy na świat przyjdzie jej drugie dziecko. Zrobiła to za nią jej koleżanka po fachu.

Nie poznałam jej synka Henia, ale wiem, że Magda poświęca mu bardzo dużo czasu i opiekuje się nim ze wszech stron i zdrowotnie i pod kątem edukacji, żeby dobrze się rozwijał i miał wszystko, co najlepsze. Teraz będzie mamą po raz drugi i to cudowne doświadczenie także dla niej jako matki Henia, bo wprowadzi nową energię i wyzwania w jej życie. Widać, że Magda kwitnie i jest bardzo szczęśliwa. Życzę jej wspaniałych chwil latem i jesienią, bo to rozwiązanie zdaje się nastąpi w maju lub w czerwcu - wyznała magazynowi "Show".

Pociągnięta za język opowiedziała też, ile czasu Mołek zamierza odpoczywać po porodzie i poruszyła temat płci dziecka.

Wiem, że zaplanowała, że wróci do nas niebawem i nie będzie to długa absencja, z czego się bardzo cieszymy. Jej nieobecność przypadnie na miesiące letnie, gdy pracujemy rzadziej, nie wiem, czy tak miała zaplanowane czy to zbieg okoliczności, ale praca na nią poczeka - dodała. 

Często teraz o niej myślę, zwłaszcza gdy w 'DD TVN' pokazujemy różne zabawki, wyprawki, kocyki. 'O, to by było dobre dla Magdy', przychodzi mi do głowy. Pewnie pokusimy się w redakcji o jakiś prezent i toast z okazji narodzin. Pytałam Magdę o płeć maleństwa, ale nie chciała mówić. Ja to szanuję - podsumowała.

Zobacz także: Mołek ogłosiła, że jest w ciąży. Na Instagramie pokazała nowe zdjęcie

Myślicie, że Magda jej za to podziękuje?

Prowadzący Dzień Dobry TVN
Fotografia: East News

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów