Kalczyńska już tak nie wygląda. Pokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Fani zachwyceni. "Definicja piękna"

Katarzyna Leszczyńska 20.12.2017
Anna Kalczyńska
Fotografia: Instagram/Anna Kalczyńska

To pierwsza taka zmiana odkąd prowadzi "Dzień Dobry TVN". 

Anna Kalczyńska odkąd została prowadzącą „Dzień Dobry TVN” jest wierna swoim krótkim blond włosom. Prezenterka znana jest również ze świetnej figury i wyglądu. Nie raz pokazywała zdjęcia w bikini lub bez makijażu. Widać, że ma dystans do siebie. Oprócz tego potrafi żartować z siebie i swoich bliskich, nawet jeżeli te dowcipy mają nietypowy charakter.

Ostatnio Kalczyńska zdecydowała się na interesującą zmianę. Na Instagrama wstawiła fotografię, na której ma zupełnie odświeżoną fryzurę. Choć długość jej włosów pozostała taka sama, barwa jest wyraźnie przyciemniona. Prezenterka pozostała wierna dotychczasowemu kolorowi blond, jednak zmieniła jego odcień. Przez ciemniejszą barwę przebijają się delikatnie jaśniejsze pasma włosów.

Anna Kalczyńska w nowej fryzurze
Fotografia: Instagram/Anna Kalczyńska

Fani są zachwyceni nową barwą włosów Kalczyńskiej

Anna Kalczyńska ma wiernych fanów, którzy zawsze są zachwyceni jej wyglądem. Wielu z nich na bieżąco pod postami komentuje nawet odcinki „Dzień Dobry TVN” z udziałem swojej idolki. Tym razem ich uwaga skupiła się oczywiście na fryzurze prezenterki. Wszyscy są zachwyceni.

Piękny ten blond.

Bez względu na kolor, pani uśmiech zawsze dodaje wdzięku.

Nowy kolor i nowa energia.

Definicja piękna.

Trzeba przyznać, że tacy fani to z całą pewnością skarb. A zmiana we włosach Anny Kalczyńskiej choć nie jest subtelna, okazała się bardzo widoczna.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów