Kajra pokazała zdjęcie bez makijażu. Żona Sławomira jest nie do poznania!

Magdalena "Kajra" Kajrowicz bez makijażu.
Fotografia: instagram.com/superkajra/

Magdalena "Kajra" Kajrowicz zazwyczaj występuje u boku swojego męża w pełnym makijażu i wyrazistych kreacjach. Fani rzadko kiedy mają szansę zobaczyć ją w tak naturalnej wersji.

Kajra bardzo często towarzyszy Sławomirowi podczas koncertów. Żona wokalisty rock polo występuje zawsze w pełnym makijażu i kolorowych sukienkach. Tym razem postanowiła pokazać się na Instagramie w całkiem innym, dużo bardziej naturalnym wydaniu. Zdjęcie Magdaleny Kajrowicz bez makijażu od razu przypadło do gustu jej fanom.

Magdalena "Kajra" Kajrowicz pokazała zdjęcie bez makijażu

Kajra opublikowała na swoim profilu na Instagramie selfie ze szczeniaczkiem. Można się domyślać, że to nowy członek ich rodziny. Sławomir również podzielił się niedawno fotką z białym pieskiem.

Żona gwiazdora rock polo wydaje się bardzo szczęśliwa i nawet w wersji bez makijażu prezentuje się nadzwyczaj promiennie.

Piękna jesteś! - pisze w komentarzu fanka.

Słodziak kochany. Czyżby wasz nowy członek rodziny? - dopytuje kolejna komentująca osoba.

Pozytywnych komentarzy na temat wyglądu gwiazdy jest mnóstwo. Niektórzy fani podkreślają, że ciężko ją rozpoznać. Co sam Sławomir myśli o tak naturalnym wyglądzie swojej żony? W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że bardzo mu się podoba, gdy nie nosi makijażu.

Kajra bez makijażu jest jeszcze piękniejsza i wtedy właśnie podoba mi się najbardziej. Może wynika to z tego, że na początku naszej znajomości widziałem ją wyłącznie nieumalowaną - przyznał w rozmowie z "Faktem" Sławomir.

A co Wy sądzicie o takim wizerunku Kajry?

Zobacz także: Sławomir i Kajra świętują 8. rocznicę ślubu

Z jaką polską gwiazdą powinieneś udać się do restauracji? Sprawdź to!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów