Kaja Paschalska pozuje w kusej sukience i bez biustonosza! Ma do fanów ważny apel

Zuzanna Morska 16.10.2019
Kaja Paschalska
Fotografia: instagram.com/kajapaschalska

Artystka zamieściła w sieci odważne zdjęcie. Zrobiła to w szczytnym celu!

Kaja Paschalska zdobyła popularność za sprawą serialu "Klan". To właśnie w tej produkcji wcielała się w rolę Oli Lubicz i dzięki niej funkcjonuje w show-biznesie od ponad 20 lat!

Od tamtego czasu gwiazda zajmowała się aktorstwem, tworzeniem muzyki i wzięła też udział m.in. w "Tańcu z gwiazdami". Ponadto Paschalska regularnie wrzuca do sieci zdjęcia - możemy oglądać je na jej instagramowym profilu. Jedna z ostatnich fotografii szczególnie zainteresowała fanów aktorki.

Kaja Paschalska na odważnym zdjęciu apeluje do fanów

Tym razem Kaja Paschalska zaskoczyła fanów odważną publikacją na Instagramie. Aktorka zamieściła tutaj bowiem fotkę w króciutkiej bieliźnianej sukience, pod którą nie założyła biustonosza.

Okazuje się, że chciała przekazać fanom coś ważnego. Pod zdjęciem bowiem pojawił się długi wpis na temat raka piersi!

Jest tyle rzeczy, które my, kobiety, robimy, żeby dbać o nasze ciało. Kremy, pudry, balsamy, peelingi, zapachy, farby, lakiery. Smarujemy, modelujemy, złuszczamy, nawilżamy, ujędrniamy. Rozmawiamy o tym, szukamy, wybieramy, testujemy, poświęcamy czas, wydajemy pieniądze. Chcemy być piękne, gładkie, jędrne, wiecznie młode. Co roku 17 tys. z nas dowiaduje się, że ma raka piersi. 6 tys. umiera. Gdybyśmy wkładały chociaż połowę tej energii w badanie swojego ciała, poznanie go, czujność na różne sygnały, które nam wysyła, może ten wynik byłby mniejszy. 15 października - Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. KOBIETO badaj się! MĘŻCZYZNO, Ty też! Nie tylko #cycki. Ignorancja nie jest błogosławieństwem. Lepiej jest WIEDZIEĆ, żeby móc coś ZROBIĆ. Zanim będzie za późno. Odpowiedzialność, świadomość, DBANIE O ZDROWIE - TO jest SEXY‼️ - napisała.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani gwiazdy twierdzą, że powinno się pojawiać więcej takich wpisów.

Pięknie napisane.

To prawda. Zapominamy o tym, co jest naprawdę ważne!

Fantastycznie powiedziane i fantastycznie wyglądasz - pisali fani pod fotografią Paschalskiej.

A my przyłączamy się do jej apelu.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                         

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów