Kaja Paschalska pokazała odważne zdjęcie, a w komentarzach burza. Zwłaszcza o podpis. Aktorka odpowiada

Anna Respondek 14.09.2017
Kaja Paschalska
Fotografia: Instagram/kajapaschalska

Czy to naprawdę aż tak wulgarne? 

Kaja Paschalska od wielu lat stara się zerwać z wizerunkiem grzecznej Oli z serialu TVP 1 "Klan". W tym celu w 2004 i 2006 roku wystąpiła na okładce pisma dla mężczyzn "CKM". Choć funkcjonuje raczej na obrzeżach show-biznesu, ma grono wiernych fanów. 

W 2015 roku wzięła udział w popularnym programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła 4 miejsce, zdobywając rekordową liczbę punktów (65). Jej występ, jako Beyonce, został zauważony przez zagraniczne media. "The Mirror" napisał, że może być godną następczynią amerykańskiej piosenkarki.

Paschalska często chwali się na Instagramie swoją seksowną sylwetką. Jak do tej pory jej zdjęcia wzbudzały same zachwyty, tym razem jednak część fanów stwierdziła, że artystka przegięła. O co dokładnie poszło? 

Dzień dobry. #cycki - napisała. 

Hasztag przyczyną kontrowersji

Jak się okazało, w opublikowanym zdjęciu nie ma niczego niestosownego czy wulgarnego, a cała "awantura" dotyczy niefortunnego hasztagu. 

Ładniej by było bez tego hasztagu. Wystarczy Twoja uśmiechnięta buźka - stwierdził jeden z fanów.

Aktorka postanowiła mu odpowiedzieć w charakterystyczny dla siebie sposób. Według niej to jedynie niewinny żart, o który nie warto kruszyć kopii.  

This is fun! Takie niewinne słowo a tyle emocji, haha więcej, niż gdyby to faktycznie były CYCKI bez #. By the way, mam kolejny: kto mnie zna, ten wie. Pozostałych, oczekujących ode mnie bycia postacią z Klanu, przepraszam za negatywne wrażenia, no hard feelings - odpisała.

Inni fani nie widzieli w zdjęciu żadnego problemu. A hasztag potraktowali jako żart. 

Hahaha, rozwaliłaś system tym hasztagiem.

Niezły dekolt. Dzień pięknie się zaczyna.

Kaja wie, jak wzbudzić zainteresowanie na Instagramie. I robi to cholernie dobrze, świetnie wyglądając - pisali. 

A Wy, co o tym myślicie? Słowo "cycki" słowem zakazanym? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów