Cindy Crawford martwi się o córkę. Nastolatka wystąpiła w kontrowersyjnej sesji

Magdalena Kulej 05.04.2018
Cindy Crawford, Kaia Gerber
Fotografia: instagram.com/cindycrawford,kaiagerber

Supermodelka Cindy Crawford od lat pomaga swojej córce w świecie modelingu. Ostatnia sesja zdjęciowa 16-latki spotkała się jednak z negatywnymi komentarzami. 

Kaia Gerber to obecnie jedna z najbardziej pożądanych modelek młodego pokolenia. 16-latka od 2017 roku stale gości na światowych wybiegach i w głośnych kampaniach. Po części jest to zasługa jej mamy i mentorki - supermodelki Cindy Crawford.

Zobacz także: Nastoletnie dzieci Cindy Crawford idą w jej ślady. Nazywa się ich najpiękniejszym rodzeństwem świata

52-letnia mama stale udziela wsparcia i pomaga w kierowaniu karierą swojej córki i jej starszego brata, 18-letniego Presleya, który również odnosi sukcesy w świecie modelingu. W najnowszym wydaniu magazynu "Town & Country" Crawford wyraziła swoje obawy względem przyszłości swoich dzieci. 

W końcu pozwolę im, by sami decydowali o swojej karierze, ale jeszcze nie są na to gotowi. Obecnie zwykle sami przychodzą do mnie po radę – powiedziała modelka.

Jak przyznaje, ona sama żałuje podjęcia w swoim życiu pewnych decyzji, a większość z nich odnosi się do odważnych sesji zdjęciowych. Crawford chce zaszczepić w swoich dzieciach jak najlepsze wartości moralne i nauczyć ich odmawiania, bo boi się, że jej pociechy spojrzą kiedyś w przeszłość i powiedzą: „Boże, dlaczego ja to zrobiłem?”.

Dzieci nie zawsze słuchają, ale zawsze obserwują to, co robisz. Jeśli jesteś miły dla ludzi, uczą się tego. Jeśli twoim priorytetem jest rodzina, nie odmawiają wspólnego popołudnia. Jesteś dla nich przykładem.

Internauci twierdzą jednak, że Crawford nie postarała się w wychowaniu córki, bo jej ostatnią sesję dla domu mody Chanel uważają za wyjątkowo kontrowersyjną. Nastolatka pozuje rozłożona na kanapie w paryskim mieszkaniu Gabrielle Chanel. Kaia prezentuje na czarno-białych zdjęciach torebkę z kultowej kolekcji „Gabrielle”. Za obiektywem stanął sam Karl Lagerfeld.

Obserwatorzy Gerber szybko zwrócili uwagę, że tak „zmysłowa poza” w skąpym ubraniu nie przystoi 16-letniej dziewczynie. Wyrażają też swoje zaniepokojenie co do wagi modelki, sugerując, że cierpi ona na zaburzenia odżywiania.

Zobacz także: Córka Cindy Crawford na wakacjach. Fani twierdzą, że jest za chuda

Zobacz poniżej zdjęcia Kai Gerber z sesji dla domu mody Chanel:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów