Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek. Poród jest już naprawdę blisko!

Marianna Bereza 10.06.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: Instagram.com/agakaczor/

Gwiazda pokazała zmysłowe zdjęcie. Fani nie szczędzili jej komplementów.

Agnieszka Kaczorowska rok temu stanęła na ślubnym kobiercu. Tancerka i Maciej Pela przypieczętowali swój związek w Toskanii. To była cicha ceremonia, w gronie najbliższych, z dala od ciekawskich oczu fotoreporterów. Kilka miesięcy po tym wydarzeniu odtwórczyni roli Bożenki w "Klanie" ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji

Tancerka chętnie dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami. Wiadomość o ciąży nie spowodowała, że Kaczorowska zaczęła nagle ukrywać brzuszek. Wręcz przeciwnie. Szczęśliwa przyszła mama chętnie pozuje fotografom. Ostatnio pochwaliła się kolejną sesją. Tym razem widać, że poród jest już naprawdę blisko!

Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta „ostatnia prosta” trwa najdłużej. I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie! - napisała Kaczorowska.

Para niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę. Czas oczekiwania zakochani umilają sobie m.in. pozowaniem do zdjęć. Ostatnia sesja jest bardzo zmysłowa. Gwiazda eksponuje nagi brzuszek na czarno-białej fotografii.

Fani nie szczędzili tancerce komplementów.

Wyglądasz cudnie.

Kwitniesz, choć zawsze byłaś śliczna.

Pięknie, ciąża ci służy.

Wśród komentarzy znalazł się także wpis szczęśliwego taty.

Aaaaaaa, jaką ja mam piękną żonę! - napisał Maciej Pela.

Podzielamy opinie komentujących. Naszym zdaniem Agnieszka wygląda pięknie!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji. Zdjęcia skomentował jej mąż!

Niektóre polskie gwiazdy mają bujną wyobraźnię, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów