Kaczorowska o hejterach: "Ja tych ludzi po prostu blokuję"

Malwina Wasilewska 05.11.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: Instagram.com/agakaczor

Kaczorowska zaapelowała do hejterów!

Agnieszka Kaczorowska, jak inne osoby publiczne, na co dzień zmaga się z hejtem w sieci. Mimo że hejterzy nie ułatwiają jej życia, to jednak znalazła na nich sposób. Opowiedziała o tym w jednym z najnowszych wywiadów.

Agnieszka Kaczorowska o hejcie

Agnieszka Kaczorowska udzieliła portalowi "Plotek" krótkiego wywiadu, w którym powiedziała, jak radzi sobie z hejtem na swój temat. Okazuje się, że nie pozostaje obojętna na krytyczne komentarze. Jej sposób jest bardzo prosty - blokuje tych, którzy jej podpadli i usuwa ich komentarze. Ponadto tancerka dała radę wszystkim tym, którzy zamieszczają hejterskie opinie w mediach społecznościowych:

Jeżeli jest to hejt i jest w nim dużo mowy nienawiści, to ja tych ludzi po prostu blokuję i te komentarze kasuję. Instagram nie jest miejscem na wylewanie swoich frustracji. Są od tego portale plotkarskie i inne miejsca w internecie. Na moim Instagramie tego nie będzie. I tu nie chodzi o to, żeby się ze mną we wszystkim zgadzać, tylko o to, że jeżeli wyrażam swoje zdanie, to należałoby to zrobić kulturalnie. Jeżeli chcesz stracić czas na to, żeby pisać negatywny komentarz, to nie rób tego, bo po co masz krytykować czyjąś pracę? Zwłaszcza, że prawdopodobnie ta osoba nie do końca chciałaby od ciebie tę krytykę usłyszeć, ponieważ tak naprawdę ja do końca nie wiem, kim są ci ludzie. Także jeżeli będę chciała otrzymać feedback na temat oceny mojego profilu, to zgłoszę się do kogoś, kogo uważam za autorytet - powiedziała.

Zgadzacie się z nią?

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, czy wiesz, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy. Powodzenia!

Małgorzata Rozenek-Majdan
Rozwiąż quiz

Czy wiesz, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy? Odpowiedzi zaskoczą wielu!

Małgorzata Rozenek-Majdan

1. Kim w z wykształcenia jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów