Koncerty na E10 na warszawskiej Białołęce

Redakcja 29.05.2019
KONCERTY NA E10 na warszawskiej Białołęce
Fotografia: Materiały prasowe

Tym razem w jazzowy klimat wprowadzi nas światowej sławy artysta, saksofonista, klarnecista GREG TARDY z zespołem!

GREG TARDY urodził się w Nowym Orleanie, obecnie wykłada saksofon jazzowy na Uniwersytecie Tennessee. Ma na swoim koncie 13 autorskich płyt i współpracę ze światowej klasy muzykami takimi jak Elvin Jones, Andrew Hill, Tom Harrell, Dave Douglas, Wynton Marsalis, Jay McShann, Nicholas Payton, Roy Hargrove, Steve Coleman, Betty Carter, Don Byron, Bill Frisell, Rashied Ali, Ellis Marsalis, Brian Lynch, John Patitucci. Ta współpraca zaowocowała udziałem w kilku krążkach nagrodzonych Grammy.
Od kilkunastu lat gromadzi wokół siebie wybitnych muzyków jazzowych, koncertując na całym świecie. Warszawski występ jest częścią ich trasy obejmującej Białoruś, Ukrainę i Polskę.

Zespół wystąpi w składzie:

  • GREG TARDY - saksofon tenorowy, klarnet
  • TOM RICHESON - trąbka
  • MARK BOLING - gitara
  • MIKE CHOBY - gitara basowa
  • ABEL KOVAČEVIĆ - instrumenty perkusyjne
  • JOHN BOWERS - gitara, wokal
  • DIANA BOWERS - wokal

Od 18:00 zapraszamy do strefy BBQ, by coś zjeść i nawiązać relacje. WSTĘP WOLNY!

KONCERTY NA E10 to przestrzeń, w której dobra muzyka spotyka się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem. To miejsce na kulturalnej mapie Warszawy, w którym każdy poszukiwacz muzycznych wrażeń znajdzie coś dla siebie, a każdy artysta może liczyć na pełną inspiracji przestrzeń. Pierwsze koncerty ruszyły na początku 2019 roku, do tej pory gościliśmy Joannę Lewandowską z zespołem, grupę 12 kamieni z Trójmiasta, grupę jazzową Grega Tardy'ego. Od nowego sezonu (wrzesień 2019) planujemy ruszyć z comiesięcznymi wydarzeniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów