Justyna Żyła w ciąży? Plotki komentuje menadżerka gwiazdy

Zuzanna Morska 17.07.2019
Justyna Żyła
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Najnowsze zdjęcie celebrytki wywołało lawinę komentarzy. Fani dopytują, czy gwiazda jest w ciąży! Doniesienia skomentowała jej menadżerka.

Justyna Żyła szturmem podbiła polski show-biznes, kiedy zdecydowała się wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Wcześniej znana była głównie z tego, że jest żoną skoczka narciarskiego, który odnosi duże sukcesy. Ale później jej kariera nabrała tempa. Dostała własny program i wygląda na to, że ma się doskonale.

Ostatnio o Justynie zrobiło się nieco ciszej, ale nie oznacza to, że straciła fanów. Na jej instagramowym profilu wciąż pojawiają się liczne zdjęcia, które są szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Jedno z ostatnich wywołało falę spekulacji dotyczących tego, czy celebrytka spodziewa się dziecka!

Justyna Żyła w ciąży?

Na profilu Justyny Żyły pojawiło się niedawno zdjęcie, na którym bawi się z królikiem. Jedna z fanek wychwyciła na fotografii zupełnie inny szczegół. Dopatrzyła się tutaj... ciążowego brzuszka!

Czy tylko mi się wydaje, że Justyna jest w ciąży? - napisała pod fotografią.

Pod tym komentarzem pojawiły się głosy kobiet, które twierdzą, że Justyna po prostu tak usiadła. I że każdemu może zdarzyć się przyjąć pozę, która eksponuje brzuch w ten sposób.

Do sprawy postanowiła odnieść się również menadżerka gwiazdy. W rozmowie z portalem Plejada.pl ucięła wszelkie spekulacje!

To totalna bzdura. Justyna nie jest w żadnej ciąży. Na razie nie widać nawet na horyzoncie kandydata - powiedziała.

A wy widzicie tutaj ciążowy brzuszek?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów