Ciąg dalszy afery między Justyną Żyłą a popularnym skoczkiem. Kobieta nie może się z nim skontaktować

Anna Respondek 20.04.2018
Piotr Żyła z żoną
Fotografia: Facebook/Piotr Żyła

Jakiś czas temu Justyna Żyła prosiła o uszanownie prywatności. Wczoraj postanowiła jednak ponownie zabrać głos w sprawie swojego rozstania z popularnym skoczkiem, Piotrem Żyłą. 

Jakiś czas temu światem sportu i show-biznesu wstrząsnęła afera, jaka wybuchła między Piotrem Żyłą a jego żoną Justyną Żyłą, która oskarżyła go o zdradę w mediach społecznościowych. 

Zobacz także: Mama Piotra Żyły zabrała głos w sprawie jego konfliktu z żoną. To bardzo jasny przekaz

Jak do tej pory skoczek tylko raz skomentował sytuację. Jego obecna żona po pewnym czasie zrezygnowała z wpisów w sieci i ostatecznie poprosiła o uszanowanie prywatności. Po kilku tygodniach ciszy Justyna Żyła postanowiła po raz kolejny zamieścić emocjonalny wpis. Okazuje się, że ona i dzieci nie widzieli Żyły od miesiąca. 

Mam nadzieję, że Piotrowi i jego partnerce to, co piszę, da do myślenia. Brudy pierze się w domu. Zawsze tak myślałam, ale są sytuacje, kiedy nie ma się kontaktu z najbliższą osobą. Od trzech dni czekamy pod męża blokiem z córką i synem - napisała. 

Ze względu na emocjonalny charakter wpisów Justyny Żyły, nie wszyscy byli w stanie je zrozumieć. Z dalszej części wynikało, że kobieta szuka grupy krwi AB(RH-), jednak nie wiadomo dla kogo. 

komju
Fotografia: Instagram/justynazyla
komju1
Fotografia: Instagram/justynazyla

W pozostałych emocjonalnych komentarzach pojawiały się również takie stwierdzenia jak: "tata, gdzie jesteś?" i "to już miesiąc".

Zobacz także: Ewa Bilan-Stoch o sławie i sposobach spędzania czasu wolnego. Jej słowa mogą zawstydzić inne żony znanych sportowców

Autor: Majka Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów