Justyna Żyła napisała na Instagramie, że mąż ją porzucił. Piotr skomentował całą sytuację

Katarzyna Leszczyńska 27.02.2018
Piotr Żyła i Justyna Żyła
Fotografia: EAST NEWS

Justyna Żyła na Instagramie opublikowała emocjonalny wpis, w którym napisała, że mąż ją porzucił. Piotr Żyła skomentował jej słowa. Kobieta odpowiada.

Od kilku dni wszystkie media żyją rozstaniem Piotra Żyły i jego żony, która o całej sprawie poinformowała przy pomocy mediów społecznościowych. Justyna Żyła napisała bardzo emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że została porzucona przez męża. Zarzuciła mu, że miał kochankę i zostawił ją i dzieci. Teraz skoczek postanowił skomentować zaistniałą sytuację.

Zobacz także: Kamil Stoch poznał żonę w wyjątkowych okolicznościach. Zaręczyny? To dopiero historia

Emocjonalny post Justyny Żyły dość szybko zniknął z jej Instagrama. Kobieta zdradziła, że usunęła go na prośbę najbliższych. Nadal jednak podtrzymała swoją wersję o porzuceniu przez skoczka. Piotr Żyła skomentował jej słowa również przy pomocy Facebooka. Skoczek napisał, że informacje dotyczące jego małżeństwa nie są prawdziwe.

No i tak w życiu jak sporcie, nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas, który już mam za sobą. Proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci, których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem - napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Piotr Żyła.

Justyna Żyła jest siostrą cioteczną Adama Małysza. Z Piotrem Żyłą wzięła ślub w 2006 roku. Mają razem dwójkę dzieci: Jakuba i Karolinę. Kobieta nie pozostawiła słów swojego męża obojętnie i również postanowiła odpowiedzieć na jego słowa.

Piotrek, to nie pisałeś ty, po pierwsze, a po drugie – sam wiesz, jak to dobro dzieci u ciebie wygląda. Powodzenia – skomentowała post Piotra Żyły jego żona.

Niezależnie od tego, czy słowa, które pojawiły się na profilu skoczka są napisane przez niego, czy może jego menedżera, z pewnością są kierowane w jego imieniu. Ciekawi jesteśmy, czy pojawią się kolejne komentarze w tej kwestii.

Zobacz także: Ewa Bilan-Stoch o sławie i sposobach spędzania wolnego czasu. Jej słowa mogą zawstydzić inne żony znanych sportowców

Piotr Żyła komentuje emocjonalny wpis żony
Fotografia: Facebook/Piotr Żyła - Official
Komentarz Justyny Żyły
Fotografia: Facebook/Piotr Żyła - Official
Post Justyny Żyły o mężu
Fotografia: Instagram/Justyna Żyła
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów