Justyna Żyła ostro skrytykowana przez Iwonę Pavlović: „Przerażasz mnie”

Hanna Skowron 16.03.2019
Justyna Żyła i Tomasz Barański
Fotografia: Instagram/@justynazyla

Występ Justyny Żyły został krytycznie oceniony przez jury programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Celebrytka po raz kolejny zebrała serię nieprzychylnych opinii. Co powiedzieli jurorzy?

Trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami" na długo pozostanie w pamięci Justyny Żyły. Po występie z ust Iwony Pavlović padły ostre słowa w kierunku celebrytki. Część jurorów postanowiła przemilczeć kwestię zaprezentowanych umiejętności tanecznych. 

 

Pierwszą osobą, która oceniła taniec Justyny Żyły była Ola Jordan.  Zwyciężczyni brytyjskiego "Tańca z Gwiazdami" przyznała jedynie 2 punkty i skwitowała występ:

Justynko, ja tylko się cieszę, że przeżyłaś cały ten taniec. Od początku do końca. Już nic więcej nie będę mówić.

Andrzej Grabowski również nie powiedział zbyt wiele o występie. Nawiązał tylko do motywu basenu i dmuchanego flaminga, który był rekwizytem w tańcu.

Justyna, chciałem ci powiedzieć, że szkoda, że do końca tańca w tym flamingu nie zostałaś. Chcę oszczędzić dzisiaj, wobec tego o twoim tańcu nic nie będę mówił.

Nieco więcej słów padło ze strony Iwony Pavlović. Jurorka kontynuowała serię krytycznych uwag, które miały miejsce już w poprzednich odcinkach.

Justynko, powiem ci tak, że trochę śmieszy mnie, że w takim programie jak „Taniec z gwiazdami” ja siedzę i ja się cieszę, że ty dotrwałaś do końca, no naprawdę, po prostu sukces. Przerażasz mnie Justyna! Ja nie wiem, co się z tobą dzieje! Najchętniej to bym z tobą porozmawiała, ponieważ nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny. On cię trzyma, on cię dźwiga, on cię przestawia. Twoje nogi jakby odmawiały posłuszeństwa!

W pewny momencie Ola Jordan przerwała wypowiedź Iwony, by stanąć w obronie celebrytki. Jurorka przyznała, że zły występ prawdopodobnie podyktowany był stresem i nerwami, jakie towarzyszyły Justynie. 

Justyna Żyła dalej powalczy o kryształowa kulę

Choć ostatecznie celebrytka otrzymała tylko 8 punktów i osiągnęła najgorszy wynik wśród startujących w programie par, nie przeszkodziło jej to w przejściu do kolejnego, czwartego już odcinka. Program opuścili Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa. 

Występ Justyny Żyły w trzecim odcinku

Czy tak ostre słowa krytyki były słuszne? Co myślicie o występie Justyny Żyły?

 Zobacz także: Wieniawa odsłania ciało na wakacjach. Fani: "Masz za mały stanik"

Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądały!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów