Justyna Steczkowska tłumaczy się z utraty prawa jazdy

Marta Wilczkowska 23.06.2018
Justyna Steczkowska
Fotografia: EAST NEWS

Piosenkarka opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym komentuje całą sytuację.

"Justyna Steczkowska straciła prawo jazdy" - taka wiadomość obiegła media w piątkowy poranek 22 czerwca. Dzień później gwiazda postanowiła skomentować zaistniałą sytuację, publikując emocjonalny wpis na Instagramie. 

Steczkowska tłumaczy się z utraty prawa jazdy i krytykuje zachowanie policji

Gwiazda nie kryła, że wina leży po jej stronie. Śpieszyła się do sądu, jednak sama przyznała, że nie jest to żadna wymówka. Podkreśliła też, że bez słowa skargi przyjęła konsekwencje złamania przepisów drogowych: piosenkarka będzie musiała pożegnać się z prowadzeniem pojazdów na 3 miesiące.

Należało mi się. Spieszyłam się do sądu, ale to mój problem, że zaspałam. Przyjęłam mandat bez żadnych dyskusji, byłam miła dla pana policjanta, który uczciwie wykonywał swoją pracę. W ten sposób dołączyłam do 100 tysięcy Polaków, którzy po zaostrzeniu prawa z tego samego powodu co ja stracili prawo jazdy. Nie można nikogo za to winić, bo prawo jest prawem i dla dobra ogółu należy go przestrzegać. 

Zobacz także: Max Kolonka ostro komentuje wpis Lewandowskiej: Może lepiej przestać robić z narodu frajerów?

Jednocześnie zwróciła uwagę na zachowanie policji, która w jej ocenie postąpiła niesłusznie. Jak napisała diva, policja miała powiadomić jedną z polskich stacji radiowych o popełnionym przez nią wykroczeniu, czego skutkiem była "fala hejtu na jej osobę". Jak sama przyznała, czuje się zdruzgotana całą sytuacją a reakcję na to zdarzenia uważa za niesprawiedliwą:

NIGDY nie byłam karana, brałam udział w niezliczonej ilości akcji charytatywnych, a pomimo tego traktuje się mnie jak obywatela gorszej kategorii, tylko dlatego, że jestem artystą 

Gwiazda z ironią odniosła się też do pojawiających się na ten temat newsów.

Zobaczcie cały post gwiazdy:

Jak oceniacie tę sytuację?

Zobacz także: Kim jest żona Nawałki? Internauci zachwycają się jej urodą!

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów