Justyna Steczkowska na seksownym zdjęciu z wakacji. "Kwintesencja kobiecości"

Hanna Skowron 29.03.2019
Justyna Steczkowska
Fotografia: instagram.com/justynasteczkowska

Wokalistka po intensywnym okresie zawodowym wybrała się na upragnione wakacje. Do sieci wrzuciła zdjęcie, które zachwyciło fanów!

Justyna Steczkowska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Wokalistka ciężko pracuje i niemal non stop koncertuje. A takie trasy koncertowe do najlżejszych aktywności nie należą. Gwiazda w ostatnim czasie wydała płytę i wrócił z podróży, w czasie której wiele razy występowała przed wiernymi fanami.

Teraz Steczkowska postanowiła udać się na wymarzone i w pełni zasłużone wakacje.

Justyna Steczkowska pokazała seksowne zdjęcie z wakacji

Justyna wybrała się w podróż do bajkowych Włoch. Jak podaje Onet, wypoczywa w magicznym miasteczku Sirmione, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wokalistka zamieściła na Instagramie serię seksownych zdjęć, na których pozuje w bikini.

Zobacz także: Wyjątkowy koncert muzyki filmowej i Justyna Steczkowska w roli głównej. Nie możesz tego przegapić!

Patrząc na zdjęcia aż trudno uwierzyć, że artystka kończy w tym roku 47 lat. Ma figurę i ciało nastolatki! Na pierwszym planie widać jej długie i zgrabne nogi. Fani są pod wrażeniem tego, jak wygląda Steczkowska.

Boskie zdjęcia, ale to zasługa najpiękniejszej kobiety na świecie jako modelki.

Kwintesencja kobiecości.

Piękna kobieta.

A jak wam się podoba?

Nie tylko Justyna Steczkowska pokazała na Instagramie zdjęcia w bikini. Zobaczcie, jak inne gwiazdy bawią się na wakacjach. I jakie gorące zdjęcia wrzucają do sieci!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów