Narzeczona Borysa Szyca pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciąży. "Mam wrażenie, że ktoś mi coś wstrzyknął"

Marianna Bereza 15.11.2019
Justyna Nagłowska i Borys Szyc
Fotografia: Instagram.com/jus_naglowska/

Przy okazji zdradziła, jak czuje się w trzeciej ciąży.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są parą od kilku lat. Wspólnie wychowują córki z poprzedniego małżeństwa narzeczonej gwiazdora. Na początku tego roku zakochani potwierdzili, że zamierzają spędzić resztę życia razem. Niedawno pochwalili się w mediach, że Justyna spodziewa się dziecka. Teraz partnerka aktora opowiedziała o trzeciej ciąży.

Szyc nie kryje radości z faktu, że zostanie ojcem. Na Instagramie odtwórca głównej roli w filmie "Piłsudski" pokazał zdjęcie ciężarnej partnerki. Teraz zrobiła to ona sama. Przy okazji podzieliła się intymnym wyznaniem.

Justyna Nagłowska o trzeciej ciąży. Nie ukrywa entuzjazmu

Nagłowska ma już dwie córki, więc nie sądziła, że kolejna ciąża będzie dla niej tak emocjonująca. Stało się jednak inaczej. Wrażeniami dotyczącymi nadchodzącego porodu przyszła mama podzieliła się na swoim instagramowym profilu. Dodała także fotografię z wydatnym ciążowym brzuszkiem.

To moja trzecia ciąża. Od ostatniej minęło 8 lat i nie bardzo interesowały mnie w czasie tematy bobasowe. Myślałam, że jak będę w kolejnej ciąży, to nie będzie mnie ten temat zbytnio pochłaniać, no bo przecież przerabiałam to już dwa razy, mam sporo zajęć i innych tematów do ogarniania z moimi dorastającymi córkami, a poza tym… przecież ja już wszystko wiem! – napisała.

Okazało się jednak, że atmosfera związana z "błogosłowianym stanem" pochłonęła ją bez reszty.

(...) Mam wrażenie, że ktoś mi coś wstrzyknął, ktoś zrobił zasadzkę na mój mózg i proszę bardzo – poległam! Śledzę profile z ubrankami, wystrojem pokoików, zabaweczki i kocyki. Pochłania to 80% mojej uwagi - stwierdziła.

Narzeczona Szyca uprzedziła swoich obserwatorów, że na jakiś czas tematyka jej wpisów na pewno się zmieni.

Postaram się za bardzo tu nie spamować ciążą, ale ten temat będzie tu obecny, bo to jest teraz moje życie i moje emocje i najważniejsza dla mnie sprawa. No i tak teraz wyglądam. Mój profil na te parę miesięcy pewnie lekko się zmieni. Ale nie martwcie się, kiedyś wrócę stara ja, po prostu z trójką dzieci - podsumowała.

Lubicie oglądać zdjęcia gwiazd w internecie?

Zobacz także: Borys Szyc się żeni. Justyna Nagłowska potwierdziła plotki!

Twoje samopoczucie znacznie się pogorszyło? Smutek czy obawa o przyszłość nie musi od razu oznaczać depresji, ale sezonową chandrę. Jeśli jednak nastrój utrudnia twoje codzienne funkcjonowanie i nie opuszczają cię czarne myśli, warto skonsultować się ze specjalistą. Test Becka pomoże ci zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się z twoją psychiką.

smutna kobieta cierpiąca na depresję
Rozwiąż quiz

Czujesz smutek i bezradność? Rozwiąż test Becka i sprawdź, czy masz depresję

smutna kobieta cierpiąca na depresję

1. Odczuwasz smutek i przygnębienie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów