Justin Timberlake zdradził żonę? Zobaczcie to nagranie!

Malwina Wasilewska 25.11.2019
Justin Timberlake
Fotografia: Instagram.com/justintimberlake

W sieci pojawiły się zdjęcia i nagranie zrobione z ukrycia, które zaniepokoiło fanów Timberlake'a i Jessiki Biel.

Justin Timberlake i Jessica Biel do tej pory wydawali się parą idealną. Niestety najnowsze nagranie z gwiazdorem w roli głównej może całkowicie zmienić wasz pogląd na temat tego związku. Widok Justina trzymającego inną kobietę za rękę zaszokował internautów. Czyżby muzyk dopuścił się zdrady? Zobaczcie zdjęcia i nagranie, które ma tego dowodzić.

Justin Timberlake zdradził Jessikę Biel?

Wydawałoby się, że Justin Timberlake jest przykładnym mężem i ojcem dla swojej córki. Jednak najnowsze wideo uwiecznione przez paparazzi rzuca cień na wiarygodność tych opinii. Wokalista był widziany na jednej z imprez z koleżanką z planu filmowego, Alishą Wainwright, na balkonie. Na nagraniu, które wyciekło do sieci widzimy, jak Justin wziął ją za rękę i położył ją na swoim kolanie.

W pewnym momencie złapał ją za rękę i położył na kolanie. Potem delikatnie zaczęła głaskać go po nodze – powiedział świadek zdarzenia w rozmowie z "The Sun".

Zobaczcie zdjęcia i wideo!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów