Biel na Złotych Globach zachwyciła. Mina Justina mówi wszystko. Komentarz na Instagramie jeszcze lepszy

Katarzyna Leszczyńska 08.01.2018
Justin Timberlake i Jessica Biel Złote Globy
Fotografia: EAST NEWS

Nie wszystkim podoba się postępowanie gwiazdora.

Justin Timberlake od 2012 roku jest mężem aktorki, Jessici Biel. Para uznawana jest za jedną z najbardziej udanych w Hollywood, a sam Justin często chwali się swoją piękną żoną i ich 2-letnim synem. Małżeństwo ostatnio pojawiło się na gali rozdania Złotych Globów. Timberlake wcześniej opublikował zdjęcie z żoną na portalach społecznościowych.

Zarówno Justin, jak i Jessica, na najnowszym zdjęciu zachwycają wyglądem. Gwiazdor w poście nie szczędził komplementów swojej żonie. Pod wrażeniem jej prezencji napisał:

Moja żona jest gorąca.

Tegoroczna gala Złotych Globów z całą pewnością przejdzie do historii. Po raz pierwszy podczas rozdawania statuetek miał bowiem miejsce manifest. Wszystkie aktorki, które solidaryzują się z ofiarami molestowania w najnowszym projekcie Time’s Up, który ma na celu wspieranie pokrzywdzonych, zdecydowały się założyć czarne kreacje. Również Justin i jego żona postanowili poprzeć te działania. Timberlake na fotografii na garniturze przyczepiony ma napis „Time’s Up”.

Justin Timberlake i Jessica Biel przed Złotymi Globami
Fotografia: Instagram/Justin Timberlake

Internauci zarzucają Timberlake’owi hipokryzję

Choć fani Justina Timberlake’a również podzielili jego zdanie co do wyglądu Jessici, wielu internautów zwróciło uwagę właśnie na solidaryzowanie się artysty z ofiarami molestowania. Większość z nich zarzuciło aktorowi, że ostatnio wziął udział w filmie Woody’ego Allena, „Na karuzeli życia”. Reżyser jakiś czas temu ożenił się z adoptowaną córką, a później został oskarżony o molestowanie seksualne. Dlatego też wielu internautów zarzuciło Timberlake’owi hipokryzję.

Dopiero występowałeś w filmie Woody’ego Allena. Nie masz żadnego prawa, żeby stawać obok odważnych kobiet, które deklarują poparcie dla Times Up.

Nosisz czerń w poparciu dla ofiar, ale dopiero co byłeś w filmie Woody’ego Allena?

Pracujesz z Woodym Allenem. Przestań udawać, że cię obchodzimy.

Komentarzy dotyczących współpracy Justina z Woodym Allenem nie ma końca. Wielu internautów zwróciło również uwagę na to, że forma, w jakiej gwiazdor wyraził komplement swojej żonie, ma niewiele wspólnego z szacunkiem do kobiet. Trzeba zwrócić jednak uwagę na to, że Timberlake wiele razy zwracał również uwagę na intelekt i talent ukochanej. Na jego Facebooku pojawił się post, w którym dumny podkreśla, że jego żona była dwukrotnie nominowana do nagrody.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów