Justin Timberlake powiedział, czego się najbardziej wstydzi. A fani? Złamał im serce

Redakcja 22.11.2016
Justin Timberlake
Fotografia: ONS

Zażenowany wyraz twarzy piosenkarza jest bezcenny, ale powiedzmy sobie szczerze - powinien mieć do siebie większy dystans. 

15 lat temu zrobiono zdjęcia, które na stałe zapisały się na kartach historii. Dżinsowa stylizacja najgorętszej pary show-biznesu z gali wręczenia American Music Awards w 2001 roku jest symbolem przełomu 20. i 21. wieku. Nikomu nie udało się tak doskonale streścić klimatu tamtych lat.

Justin Timberlake był chłopakiem Britney Spears od 1999 do 2002 roku. Niektórzy twierdzą, że to zdecydowanie za krótko, jak na parę z takim potencjałem. Jednak ich związek do dziś otoczony jest kultem. W sieci możemy znaleźć wiele stron poświęconych tej parze, na Instagramie prowadzony jest profil spearstibmberlake, na którym obserwujący częstowani są dawką informacji nie tylko z przeszłości, ale również ze współczesnych poczynań ukochanych gwiazdorów. 

"Cry me a river"

Niestety, sam Justin Timberlake nie podziela entuzjazmu swoich fanów. W australijskim show "The Project" prowadzący zadał pytanie, na które piosenkarz odpowiedział w zaskakujący sposób, łamiąc tym samym miliony serc.

Czego dowiedziałeś się o przemyśle muzycznym, czego nie wiedziałeś będąc członkiem N'SYNC? – zapytał australijski dziennikarz.

Jeśli jesteś ubrany w stylu denim-on-denim, wiedz, że będzie to udokumentowane – odpowiedział wokalista. 

Zebrani w studiu wybuchnęli śmiechem, a Justin Timberlake zaczął robić miny i gesty, które sugerowały, że jest bardzo zawstydzony i nie wspomina początku lat dwutysięcznych najlepiej. Każdy fan popkultury, który obserwował ówczesne wydarzenia wie, jak bardzo traumatyczne dla piosenkarzy było ich rozstanie.

Britney Spears ponoć zdradziła piosenkarza, a ten w odwecie napisał piosenkę "Cry Me A River". Ten hit podbił listy przebojów, a Justin Timberlake zrobił dzięki tej traumie jeszcze większą karierę i rozkochał w sobie miliony fanów.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów