Justin Timberlake miał romans z jedną z wokalistek Spice Girls

Redakcja 10.05.2018
Justin Timberlake Spice Girls
Fotografia: East News

Jedna z nich niechcący zdradziła pewne szczegóły. 

Kilka dni temu Justin Timberlake przyznał się w The Ellen DeGeneres Show, że w przeszłości mogła zdarzyć mu się namiętna przygoda z jedną ze Spicetek. W internecie zawrzało, a fanki za wszelką cenę chciały poznać prawdę: która ze słynnych dziewcząt ze Spice Girls dostąpiła tego zaszczytu?

Zobacz także: Fani Justina Timberlake'a potępiają zachowanie gwiazdora 

Zaczęło się podczas niewinnej gry w programie, której prowadzącą jest Ellen DeGeneres. Gościem odcinka wyemitowanego 1 maja był legendarny już boysband NSync. Ellen, mistrzyni kłopotliwych pytań, z charakterystyczną dla siebie bezpośredniością przepytywała członków zespołu o to, czy kiedykolwiek „zrobili to” w danym miejscu, czasie lub z konkretną osobą. Gdy padło pytanie o romans z członkinią popularnego girlsbandu, Justin wyraźnie zaniemówił, a swoim zachowaniem i brakiem zdecydowania dał do zrozumienia, że coś jest na rzeczy.

Teraz odrobinę światła na sprawę rzuciła jedna ze Spicetek. Podczas środowego wywiadu Mel B musiała zmierzyć się z pytaniem, na którego odpowiedź od wielu dni czekają miliony fanek Timberlake’a. Która ze Spicetek miała romans z Justinem? Choć gwiazda nie odpowiedziała, była wyraźnie zmieszana, a jej podejrzana reakcja dała fanom powody, by przypuszczać, że to właśnie ona była tą szczęściarą.

Zobacz także: Żona Justina Timberlake'a zdradza receptę na udany związek

Mel B
Fotografia: East News

Mel B podczas konferencji ramówkowej NBC Universal 2 maja. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów