Justin Theroux szczerze o rozstaniu z Jennifer Aniston. Aktorce może się zrobić głupio

Zakłopotana Jennifer Aniston
Fotografia: @ParisaMichelle/Splash News/EAST NEWS

Ich rozstanie zasmuciło wielu fanów. Z pewnością było niespodziewane. Do tej pory niewiele pojawiło się informacji na ten temat. Theroux przerwał milczenie.

W lutym cały świat obiegła informacja o tym, że Jennifer Aniston rozstała się z mężem, Justinem Theroux. Wszyscy fani aktorki byli w szoku, ponieważ do tej pory para uchodziła za wyjątkowo udaną. W mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie, wydane przez menedżerkę Aniston, w jej imieniu. Żadne z nich więcej nie komentowało całej sytuacji. Teraz Theroux zerwał zasłonę milczenia.

Justin Theroux o rozstaniu z Jennifer Aniston

Do tej pory informacje na temat rozstania mogliśmy uzyskać wyłącznie z oficjalnego oświadczenia, które wydała była para. Podkreślili w nim, że zdecydowali się na rozpad małżeństwa, ale pozostają w przyjacielskich relacjach. Teraz Justin Theroux powiedział, że ostatecznie nie do końca im się to udało.

Rozstanie złamało nam serca w tym sensie, że czuliśmy, że nasza przyjaźń już nigdy nie będzie taka sama – powiedział aktor w rozmowie z "New York Timesem".

Nie od dziś wiadomo, że utrzymanie przyjacielskich relacji z byłym partnerem nie jest łatwe. Okazuje się, że Aniston jednak miała rację co do "przyjaznego rozstania". Theroux przyznał też, że rozstanie było dla niego bolesne.

Dobra wiadomość jest taka, że to było najprawdopodobniej moje najspokojniejsze rozstanie, nie było między nami wrogości. (…) To brzmi nudno, ale darzymy się takim szacunkiem, że rozstanie mogło przebiec na tyle bezboleśnie, na ile to możliwe.

Po tych słowach Jennifer Aniston może być nieco głupio. Jeszcze niedawno, w wywiadzie dla "In Style" gwiazda "Przyjaciół" powiedziała, że doskonale radzi sobie jako singielka i bardzo dobrze zniosła rozstanie.

Z całym szacunkiem, ale nie mam złamanego serca – mówiła wówczas.

Czyżby to Theroux bardziej przeżył ich rozstanie? Trudno powiedzieć. Z pewnością dla obojga nie była to łatwa decyzja.

Zobacz także: Angelina Jolie o rozpadzie związku Jennifer Aniston. To wyjątkowo mocne i okrutne słowa

Zdziwiona Jennifer Aniston
Fotografia: @ParisaMichelle/Splash News/EAST NEWS
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fotografia: FeatureflashSHM/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fotografia: Domine Jerome/ABACA/EAST NEWS

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Znamy ich i uwielbiamy za ich role, ale nie tylko. Razem budzą jeszcze więcej emocji niż osobno. Te znane pary po raz pierwszy spotkały się na randce w ciemno.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów