Justin Bieber skomentował swoje zaręczyny. Te słowa zabolą Selenę Gomez

Anna Respondek 10.07.2018
Justin Bieber i Hailey Baldwin
Fotografia: Instagram/justinbieber

Justin Bieber stwierdził między innymi, że Hailey jest jego pierwszą i jedyną prawdziwą miłością. 

Prywatne życie gwiazd show-biznesu bywa bardzo skomplikowane i pełne wzlotów i upadków. Co chwilę media rozpisują się o nowych związkach lub kolejnych głośnych rozstaniach. Tym razem zza oceanu przyszła nieco zaskakująca informacja. Idol nastolatek, Justin Bieber, zaręczył się z Hailey Baldwin, z którą spotykał się już kilkukrotnie. 

Zobacz także: Ed Sheeran chciał uderzyć piłkę golfową, ale trafił w głowę Justina Biebera

Ich zaręczyny skomentował między innymi ojciec gwiazdora i jego matka. Swój zachwyt na Twitterze wyraził również tata modelki, Stephen Baldwin, który napisał, że na jego twarzy widnieje teraz uśmiech i poprosił, aby wszyscy pomodlili się za szczęście tej dwójki. 

Justin Bieber skomentował swoje zaręczyny

Jak do tej pory jedyną osobą, która nie skomentowała wydarzenia, był sprawca całego zamieszania, Justin Bieber. Jednak dzisiaj w nocy na jego profilu na Instagramie pojawił się długi wpis dotyczący Hailey i ich związku. 

Hailey, kocham każdą cząstkę ciebie. Jestem zachwycony tym, że spędzę resztę życia, poznając każdą część ciebie, kochając cię cierpliwie i życzliwie. Moje serce jest całkowicie i w pełni twoje, a ja zawsze będę cię stawiał na pierwszym miejscu. Jesteś miłością mojego życia i nie wyobrażam sobie spędzić go z nikim innym. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem, tak dobrze się dopełniamy. Nie mogę doczekać się najpiękniejszego rozdziału w moim życiu - napisał. 

W dalszej części posta dodaje, że teraz wszystko w nabrało sensu, a jego rodzeństwo będzie mogło patrzeć na kolejne szczęśliwe i trwałe małżeństwo. Na samym końcu przyznał, że nie planował tego, jednak teraz jego ukochana nie musi martwić się o ich przyszłość. 

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski już jest milionerem. Jego roczny dochód zwala z nóg

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów