Justin Bieber o przeszłości: „Zacząłem brać w wieku 19 lat, nie szanowałem kobiet i byłem zły"

Adrianna Kubiak 04.09.2019
Justin Bieber
Fotografia: Instagram/@justinbieber

Piosenkarz szczerze wyznał fanom tajemnice z przeszłości. Napisał wiadomość, w której ujawnił mroczne sekrety kariery.  

Justin Bieber zaskoczył fanów swoim szczerym zwierzeniem. Wokalista przyznał się do uzależnienia od używek oraz opowiedział o nieudanych relacjach z kobietami. Jak zareagowali internauci? Głos w tej sprawie zabrali znani przyjaciele piosenkarza.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej! "Idzie nowe..."

Szczere wyznania Justina Biebera

Wokalista wczoraj wieczorem pokusił się o szczere wyznania. Justin w długiej wiadomości podzielił się ze swoimi instagramowymi obserwatorami przemyśleniami o przeszłości. Jak radził sobie młody nastolatek wrzucony do świata show-biznesu?

Mam dużo pieniędzy, ubrań, samochodów, wyróżnień, osiągnięć, nagród, ale wciąż byłem niespełniony. Byłem dzieckiem, którego mózg, emocje, płaty czołowe nie zostały jeszcze rozwinięte (...) Z 13-letniego chłopca z małego miasteczka trafiłem do świata, w którym byłem wychwalany na lewo i prawo, a miliony ludzi mówiły, jak bardzo mnie kochają. Nie wiem jak u Ciebie, ale pokora przychodzi z wiekiem. Słyszysz te rzeczy jako młody chłopiec i naprawdę zaczynasz w to wierzyć.

Piosenkarz przyznał, że nie obyło się bez depresji i uzależnień od narkotyków, z którym borykał się już jako 19-latek. Jak wspomina Bieber, nałóg bardzo wpłynął na jego psychikę, przez co stracił bliskich przyjaciół.

Zacząłem brać ciężkie narkotyki w wieku 19 lat i nadużywałem wszystkich moich związków. Stałem się urażony, nie szanowałem kobiet i byłem zły. Oddaliłem się od wszystkich, którzy mnie kochali i chowałem się za skorupą osoby, którą się stałem. Czułem, że nigdy nie będę mógł tego zmienić. Zajęło mi lata, aby cofnąć się od tych wszystkich okropnych decyzji, naprawić zniszczone związki i zmienić nawyki.

Justin Bieber wyznał, że lekarstwem na zagubienie i zatracenie się w złych stronach kariery było małżeństwo z Hailey Baldwin.

Na szczęście Bóg pobłogosławił mnie niezwykłymi ludźmi, którzy mnie kochają. Teraz trwa najlepszy czas w moim życiu: MAŁŻEŃSTWO! Co jest niesamowitą, szaloną, nową odpowiedzialnością. Uczysz się cierpliwości, zaufania, zaangażowania, życzliwości, pokory i wszystkiego, aby być dobrym człowiekiem.

Justin Bieber - komentarze fanów

Po dodaniu osobistego i szczerego wpisu pojawiły się komentarze internautów. Wśród nich głos zabrali przyjaciele piosenkarza. Słowa otuchy dodali mu Patrick Schwarzenegger czy Khloe Kardashian.

Świetna wiadomość, bracie- napisał Patrick Schwarzenegger.

To jest piękne! Dziękuję Ci! Jesteśmy z Ciebie tacy dumni! Potrzebowałam tego! Niech Bóg ma Cię w opiece- dodała Khloe Kardashian.

Uwielbiam to tak bardzo! Wow! - przyznał Cody Simpson.

Zobacz także: Królikowski z dziewczyną na premierze "Polityki" Vegi. Kasia przyćmiła inne gwiazdy!

Z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów