Justin Bieber jest nieuleczalnie chory. W poruszającym oświadczeniu zdradził, co mu dolega

Zuzanna Morska 09.01.2020
Justin Bieber i Hailey Bieber
Fotografia: instagram.com/justinbieber

Wokalista zamieścił w sieci wpis, w którym wyjaśnił, że ciężko choruje. Co mu dolega?

Justin Bieber to jeden z najpopularniejszych muzyków na całym świecie. Mimo młodego wieku gwiazdor ma za sobą trochę przejść. W ostatnim czasie jednak wydawać by się mogło, że jego życie świetnie się układa.

Justin niedawno wziął ślub z ukochaną - znaną modelką Hailey Baldwin. Ma też świetnie prosperującą markę odzieżową i wciąż koncertuje. Okazuje się jednak, że boryka się także z poważnymi problemami zdrowotnymi. Smutną informacją podzielił się z fanami za pośrednictwem Instagrama.

Justin Bieber jest nieuleczalnie chory

Justin Bieber postanowił podzielić się z fanami wiadomością dotyczącą stanu jego zdrowia. W ten sposób odniósł się do pojawiających się ostatnio w tabloidach doniesień.

25-latek przyznał, że lekarze całkiem niedawno zdiagnozowali u niego boreliozę. Na tym jednak nie koniec - cierpi on również na chroniczną mononukleozę. To właśnie te choroby sprawiają, że boryka się on ze słabym samopoczuciem, ale też ze zmianami skórnymi.

W ostatnim czasie wiele osób twierdziło, że wyglądam źle lub jestem pod wpływem narkotyków. Nie zdawali sobie jednak sprawy z tego, że niedawno zdiagnozowali u mnie nie tylko boreliozę, ale też chroniczną mononukleozę. Wpływają one na kondycję mojej skóry, na funkcjonowanie mózgu, samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Wyjaśnię te rzeczy w dokumencie, który zamierzam niebawem opublikować na Youtube. Ostatnie lata były ciężkie, ale w końcu otrzymałem odpowiednie leczenie, które pozwoli mi walczyć z nieuleczalną chorobą. Wrócę jeszcze lepszy niż kiedykolwiek - ujawnił Bieber.

Pod wpisem pojawiło się wiele słów wsparcia dla Justina - piszą do niego fani z całego świata.

Wiedzieliście, że jest z nim tak źle?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów