Justin Bieber się zaręczył? Wymowny komentarz rodziców gwiazdora

Paulina Ermel 09.07.2018
Justin Bieber i Hailey Baldwin
Fotografia: East News

Taka informacja dotarła do nas zza oceanu!

Od miesiąca oczy wszystkich skierowane są na nową gorącą parę światowego show-biznesu - Justina Biebera i Hailey Baldwin. 24-letni wokalista i 21-letnia modelka znają się ładnych parę lat i już kilka razy do siebie wracali. Tym razem postanowili przypieczętować ten związek. Zaledwie po miesiącu ponownego spotykania się!

Zobacz także: Ed Sheeran chciał uderzyć piłkę golfową, ale trafił w głowę Justina Biebera

Justin w ten weekend zabrał swoją ukochaną na wyspy Bahama. Tam odpoczywali i cieszyli się swoim towarzystwem. Podczas sobotniej kolacji Bieber... oświadczył się Hailey! Gwiazdor zaskoczył wszystkich, ale jednocześnie dał powód do radości swoim najbliższym. Jego tata opublikował na Instagramie wymowny wpis. "Justin, jestem z ciebie bardzo dumny. Nie mogę się doczekać następnego rozdziału". Mama wokalisty podzieliła się jedynie krótkim wpisem: "Love" na Twitterze. Wygląda na to, że rzeczywiście coś jest na rzeczy.

Justin i Hailey spotykają się od miesiąca, ale tak naprawdę znajdą od lat. Para kilka razy się już schodziła. Czy tym razem na dobre? Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony gwiazd.

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski już jest milionerem. Jego roczny dochód zwala z nóg

Piękne sukienki na ślub cywilny:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów